ADHD bij Vrouwen Podcast

ADHD bij Vrouwen Podcast

Podcast af Jorna Postma

ADHD bij volwassen vrouwen, daar hoor je verrassend weinig over. En toch bestaat het. En komt het zelfs vaker voor dan je denkt. In deze podcasts alle ins en outs over waar vrouwen met ADHD mee te maken hebben. Ook voor vrouwen met ADD.

Prøv gratis i 7 dage

99,00 kr. / måned efter prøveperiode.Ingen binding.

Prøv gratis

Alle episoder

83 episoder
episode #83 ADHD en Routines artwork
#83 ADHD en Routines

Routines... we haten ze en we hebben ze tegelijkertijd heel erg hard nodig! En ja, helaas is routines aanleren bij ADHD extra lastig. Niet onmogelijk! In deze aflevering waarom we routines nodig hebben, en hoe je nu echt een routine kunt ontwerpen die voor jou werkt!

16. sep. 2024 - 24 min
episode #82 ADHD en de middelbare school artwork
#82 ADHD en de middelbare school

In deze aflevering van de podcast staat je puber centraal. Misschien heb je een ADHD kind dat nu begint aan de middelbare school, misschien een kind dat al in de 2e of 3e zit. In deze aflevering tips om de nieuwe veranderende situatie op een ADHD proof manier aan te pakken. Op de middelbare school wordt er namelijk veel meer verwacht van de executieve functies van je kind, terwijl die juist in de puberteit, en helemaal in de puberteit met ADHD, minder goed functioneren. Hoe werkt dat in het puberbrein en hoe kun je je puber hier zo goed mogelijk in ondersteunen. Links uit de aflevering: Blijvend in Actie bij ADHD [https://www.jorjoy.nl/blijvend-in-actie-bij-adhd/] Klik hier [https://www.jorjoy.nl/82-adhd-en-de-middelbare-school] voor het transcript van deze aflevering.

19. aug. 2024 - 21 min
episode #81 ADHD en trauma artwork
#81 ADHD en trauma

In deze aflevering een veelgevraagd onderwerp, namelijk ADHD en trauma. In deze aflevering proberen we de zin en onzin over ADHD en trauma te ontrafelen. En kijken we naar wat je er aan kunt doen.

07. aug. 2024 - 24 min
episode #80 ADHD en nevenschade artwork
#80 ADHD en nevenschade

In deze aflevering duiken we diep in de ongeziene effecten die ADHD kan hebben op het dagelijks leven met ADHD. Van relatieproblemen tot carrière-uitdagingen en van zelftwijfel tot financiële strubbelingen — we verkennen hoe deze 'nevenschade' ons vaak ongemerkt beïnvloedt. Luister mee, en deel je ervaringen als je dat wilt! Je kunt me altijd mailen op jorna@jorjoy.nl En doe mee aan de masterclass: ADHD, van clusterf*ck naar Superpower.

03. jul. 2024 - 18 min
episode #79 ADHD en Pride artwork
#79 ADHD en Pride

Juni is Pride maand. En daar mogen we als neurodivergente gemeenschap ook best bij stil staan. In deze aflevering gaan we dieper in op waarom de strijd voor gelijke rechten en gelijke behandeling zo belangrijk is, dat er overlap is tussen de strijd voor meer begrip voor neurodiversiteit en wat je zelf kunt doen. Links uit de aflevering: Alle pride activiteiten in Nederland [https://www.queerbeer.eu/2024/02/27/pride-2024-in-nederland-alle-steden-en-datums-op-een-rij/] Neurodiversitypride Leiden [https://www.neurodiversityprideday.com/nl/leiden/] Gratis Masterclass ADHD: in 5 stappen van Clusterf#ck naar Superpower [https://www.jorjoy.nl/masterclass-adhd/]

07. jun. 2024 - 19 min
En fantastisk app med et enormt stort udvalg af spændende podcasts. Podimo formår virkelig at lave godt indhold, der takler de lidt mere svære emner. At der så også er lydbøger oveni til en billig pris, gør at det er blevet min favorit app.
Rigtig god tjeneste med gode eksklusive podcasts og derudover et kæmpe udvalg af podcasts og lydbøger. Kan varmt anbefales, om ikke andet så udelukkende pga Dårligdommerne, Klovn podcast, Hakkedrengene og Han duo 😁 👍
Podimo er blevet uundværlig! Til lange bilture, hverdagen, rengøringen og i det hele taget, når man trænger til lidt adspredelse.

Prøv gratis i 7 dage

99,00 kr. / måned efter prøveperiode.Ingen binding.

Eksklusive podcasts

Uden reklamer

Gratis podcasts

Lydbøger

20 timer / måned

Prøv gratis

Kun på Podimo

Populære lydbøger