De Trends Beleggen Podcast

De Trends Beleggen Podcast

Podcast af Roularta Media Group, Trends, ING

Danny Reweghs, Directeur Analyse en Strategie van Trends Beleggen, gaat elke woensdag in gesprek met de journalisten van Trends en geeft u achtergrond en duiding over uw beleggingen. Hij geeft wekelijks een inkijk in de recente evoluties op de financieel economische actualiteit en neemt telkens één opmerkelijk aandeel, bedrijf of sector onder de loep. Zo kunt u de juiste keuzes maken voor uw beleggingen. Op het einde van elke aflevering geven de experts van ING hun kijk op de recente evoluties op de financiële markten. Beluister de Trends Beleggen podcast via www.trends.be/beleggen/podcast of via uw favoriete podcastplatform.

Begrænset tilbud

3 måneder kun 9,00 kr.

Derefter 99,00 kr. / månedIngen binding.

Kom i gang

Alle episoder

272 episoder
episode Trends Beleggen Podcast #219: De kansen van cybersecurity - Aandelen: K+S & GIMV artwork
Trends Beleggen Podcast #219: De kansen van cybersecurity - Aandelen: K+S & GIMV

De dreiging van phishing, hacking, spoofing en andere online criminaliteit neemt met de dag toe, zeker nu AI op volle toeren draait. Voor belegger schuilen daar uiteraard kansen in. Danny Reweghs vertelt de welke. Daarnaast overloopt hij de recente ontwikkelingen bij meststoffenproducent K+S en investeringsmaatschappij GIMV.   De Trends Beleggen podcast is een productie van Trends [http://Trends%20]en Kanaal Z [https://trends.knack.be/kanaal-z/]. Meer info en advies voor uw beleggingen op www.trends.be/beleggen [http://www.trends.be/beleggen]. Elke dag beleggingsadvies in uw mailbox, registreer u gratis op één van de e-newsletters op www.trends.be/newsletters [http://www.trends.be/newsletters]. De Trends Beleggen podcast komt tot stand met de gewaardeerde steun van ING.

04. jun. 2025 - 24 min
episode Trends Beleggen Podcast #218: S&P weer in de gevarenzone - Aandelen: Novo Nordisk & WDP artwork
Trends Beleggen Podcast #218: S&P weer in de gevarenzone - Aandelen: Novo Nordisk & WDP

De koers van de S&P500 vertoont sinds begin van dit jaar meer het patroon van een achtbaan dan iets anders. Danny Reweghs overloopt de voornaamste bewegingen en stelt vast dat de Amerikaanse sterindex opnieuw de kwetsbaarheden van begin dit jaar vertoont. Daarnaast vertelt hij waarom farmagigant Novo Nordisk overdreven afgestraft is en hoe de recente resultaten waren bij logistieke vastgoedspeler WDP.  De Trends Beleggen podcast is een productie van Trends en Kanaal Z. Meer info en advies voor uw beleggingen op www.trends.be/beleggen. Elke dag beleggingsadvies in uw mailbox, registreer u gratis op één van de e-newsletters op www.trends.be/newsletters. De Trends Beleggen podcast komt tot stand met de gewaardeerde steun van ING.

28. maj 2025 - 25 min
episode Trends Beleggen Podcast #217: Dividendkampioenen - Aandelen: AB Inbev & KBC artwork
Trends Beleggen Podcast #217: Dividendkampioenen - Aandelen: AB Inbev & KBC

Beleggers staren zich vaak blind op de hoogte van een dividendrendement van een aandeel. Soms onterecht, zegt Danny Reweghs, die verder uitlegt waar beleggers wel op kunnen letten om de dividendkwaliteit van een aandeel in te schatten. Verder vertelt hij over het reilen en zeilen bij AB Inbev en KBC.  De Trends Beleggen podcast is een productie van Trends en Kanaal Z. Meer info en advies voor uw beleggingen op www.trends.be/beleggen. Elke dag beleggingsadvies in uw mailbox, registreer u gratis op één van de e-newsletters op www.trends.be/newsletters. De Trends Beleggen podcast komt tot stand met de gewaardeerde steun van ING.

21. maj 2025 - 23 min
episode Trends Beleggen Podcast #216: De lessen van Buffett - Aandelen: Zilvermijnen & Barry Callebaut artwork
Trends Beleggen Podcast #216: De lessen van Buffett - Aandelen: Zilvermijnen & Barry Callebaut

Warren Buffett kondigde zijn afscheid aan als CEO van Berkshire Hathaway. Danny Reweghs vertelt welke lessen beleggers van de zestig jaar lange loopbaan van Buffett kunnen leren. Daarnaast overloopt hij de beleggingskansen van een aantal zilvermijnen en gaat hij in op de koersduik van de chocoladereus Barry Callebaut.   De Trends Beleggen podcast is een productie van Trends [http://Trends%20]en Kanaal Z [https://trends.knack.be/kanaal-z/]. Meer info en advies voor uw beleggingen op www.trends.be/beleggen [http://www.trends.be/beleggen]. Elke dag beleggingsadvies in uw mailbox, registreer u gratis op één van de e-newsletters op www.trends.be/newsletters [http://www.trends.be/newsletters]. De Trends Beleggen podcast komt tot stand met de gewaardeerde steun van ING.

14. maj 2025 - 26 min
episode Trends Beleggen Podcast #215 Sell in May - Aandelen: Aedifica + Cofinimmo & Melexis artwork
Trends Beleggen Podcast #215 Sell in May - Aandelen: Aedifica + Cofinimmo & Melexis

"Sell in May" is een bekende beursleuze die beleggers aanraadt om tegen de zomer hun aandelen te verkopen en pas in het najaar weer terug te komen. Danny Reweghs vertelt over de historische oorsprong van het gezegde en of dat voor 2025 relevant is. Verder gaat hij in op het bod van Aedifica op zijn concurrent Cofinimmo en op de resultaten van chipontwikkelaar Melexis.   De Trends Beleggen podcast is een productie van Trends [http://Trends%20]en Kanaal Z [https://trends.knack.be/kanaal-z/]. Meer info en advies voor uw beleggingen op www.trends.be/beleggen [http://www.trends.be/beleggen]. Elke dag beleggingsadvies in uw mailbox, registreer u gratis op één van de e-newsletters op www.trends.be/newsletters [http://www.trends.be/newsletters]. De Trends Beleggen podcast komt tot stand met de gewaardeerde steun van ING.

07. maj 2025 - 27 min
En fantastisk app med et enormt stort udvalg af spændende podcasts. Podimo formår virkelig at lave godt indhold, der takler de lidt mere svære emner. At der så også er lydbøger oveni til en billig pris, gør at det er blevet min favorit app.
En fantastisk app med et enormt stort udvalg af spændende podcasts. Podimo formår virkelig at lave godt indhold, der takler de lidt mere svære emner. At der så også er lydbøger oveni til en billig pris, gør at det er blevet min favorit app.
Rigtig god tjeneste med gode eksklusive podcasts og derudover et kæmpe udvalg af podcasts og lydbøger. Kan varmt anbefales, om ikke andet så udelukkende pga Dårligdommerne, Klovn podcast, Hakkedrengene og Han duo 😁 👍
Podimo er blevet uundværlig! Til lange bilture, hverdagen, rengøringen og i det hele taget, når man trænger til lidt adspredelse.

Begrænset tilbud

3 måneder kun 9,00 kr.

Derefter 99,00 kr. / månedIngen binding.

Eksklusive podcasts

Uden reklamer

Gratis podcasts

Lydbøger

20 timer / måned

Kom i gang

Kun på Podimo

Populære lydbøger