Het Misdaadbureau
Hoe groot is de kans dat Ali B. wordt veroordeeld? Komende donderdag doet het Gerechtshof uitspraak. Presentator Maaike Timmerman blikt vooruit met strafrechtadvocaat Peter Plasman, Aukje Bosman van het Centrum Seksueel Geweld en Misdaadbureau-journalist Noa van Oostrom.
282 episoder
Kommentarer
3Ik geloof 100% dat Ali B veel te ver is gegaan. Seksverslaafd is en denkt dat iedereen hem wil. Ik geloof ook dat Ellen liegt.
En nog geloof ik niet in de onschuld van Marco en ook hij zal ook als nog berecht moeten worden net als Ali B.
Rijk mannetje, narcistisch, totale vrijheid gewend alles kan en mag. En geen enkele vorm van zelfreflectie 🤔
Ik geloof 100% dat Ali B veel te ver is gegaan. Seksverslaafd is en denkt dat iedereen hem wil. Ik geloof ook dat Ellen liegt.
En nog geloof ik niet in de onschuld van Marco en ook hij zal ook als nog berecht moeten worden net als Ali B.