Het Beurscafé

21. “ASMI en Besi! Chippers beginnen te overdrijven”

🔥956 min · 24. huhti 2026
jakson 21. “ASMI en Besi! Chippers beginnen te overdrijven” kansikuva

Kuvaus

Het BeursCafé maakt zich een beetje zorgen over de waardering van chipaandelen. Is er sprake van een bubbel? In deze podcast o.a aandacht voor de cijfers van ASMI, Besi, Intel, Lam Research en gaat TSMC scheiden van ASML? Uw portfolio aanvullen met Private Equity. Kijk eens naar het Capler Private Equity Fund [https://capler.nl/]. Instappen kan al vanaf €5.000. Beleg vanaf €10.000 in het ABS fund van Wijs & van Oostveen⁠ [https://wijs.nl/beleggen/beleggingsfondsen/abs-fund] . Het fonds presteert relatief goed in gure beursjaren en heeft een lage volatiliteit. Met de code beurscafe betaalt u geen instapkosten.

Kommentit

0

Ole ensimmäinen kommentoija

Rekisteröidy nyt ja liity Het Beurscafé-yhteisöön!

Aloita nyt

1 kuukausi hintaan 1 €

Sitten 7,99 € / kuukausi · Peru milloin tahansa.

  • Podimon podcastit
  • 20 kuunteluaikaa / kuukausi
  • Lataa offline-käyttöön

Kaikki jaksot

144 jaksot

jakson 27. “Dit zijn wel hele enge cijfers” kansikuva

27. “Dit zijn wel hele enge cijfers”

Aandelen op records, maar Niels oog viel deze week op een heel eng cijfer. Is het einde van de bull market nabij? Hans Oudshoorn, beleggerstrainer bij Saxo [https://www.home.saxo/nl-nl], ziet juist kansen en dan in het bijzonder bij software-aandelen. Investeer met TFH Holland [https://tfh-holland.nl/active-growth-fund/?utm_source=beurscafebanners&utm_medium=paid]in het Nederlandse MKB tegen een verwacht jaarlijks rendement van 11%. Hier [https://tfh-holland.nl/active-growth-fund/?utm_source=beurscafebanners&utm_medium=paid] leest u meer informatie. Investeer vanaf €10.000 in ⁠⁠⁠⁠het ABS fund van Wijs & van Oostveen⁠⁠⁠⁠⁠ [https://wijs.nl/beleggen/beleggingsfondsen/abs-fund] . Het fonds presteert relatief goed in gure beursjaren en heeft een lage volatiliteit. Met de code beurscafe betaalt u geen instapkosten.

Eilen57 min
jakson 25. Box 3, Nvidia en een kooptip met hoge upside kansikuva

25. Box 3, Nvidia en een kooptip met hoge upside

Een econoom die het rente-op-rente-effect een spookverhaal noemt. Het BeursCafé is verbijsterd. We verbazen ons ook over de extreme waardering van Space X, dat in juni naar de beurs gaat. Verder in de uitzending: Nvidia, ServiceNow en natuurlijk box 3. Te gast is Daniël van Maanen, CFO van Lendahand. Hij houdt een vlammend betoog over een impactproject in Tonga. Tot slot vertelt Robert Schuckink Kool over de 20% Shell|Tesla|Deutsche Bank Note [https://wijs.nl/beleggen/notes/20-shell-tesla-deutsche-bank-note]. Beleg net als Niels voor een betere wereld en ⁠⁠⁠ontvang bij Lendahand tot wel 7% rente over uw investering⁠⁠⁠ [https://www.lendahand.com/nl-NL]. Gebruik de code beurscafe1000, investeer €1.000 in een project en Lendahand geeft €500 garantie op uw eerste investering.

💜😂222. touko 202658 min
jakson 24. Is dit het moment om software-aandelen te kopen? kansikuva

24. Is dit het moment om software-aandelen te kopen?

Op een luchtige wijze bespreken marketwatcher Arend Jan Kamp en aandelenanalist Niels Koerts de belangrijkste ontwikkelingen op de beurs. En soms geven de heren ook een kooptip. Beleg net als Niels voor een betere wereld en ⁠⁠⁠ontvang bij Lendahand tot wel 8% rente over uw investering⁠⁠⁠ [https://www.lendahand.com/nl-NL]. Gebruik de code beurscafe1000, investeer €1.000 in een project en lendahand geeft €500 garantie op uw eerste investering. Investeer vanaf €10.000 in ⁠⁠het ABS fund van Wijs & van Oostveen⁠⁠⁠ [https://wijs.nl/beleggen/beleggingsfondsen/abs-fund] . Het fonds presteert relatief goed in gure beursjaren en heeft een lage volatiliteit. Met de code beurscafe betaalt u geen instapkosten.

🔥😂215. touko 202642 min