In De Waaier

Giro etappe 6 - 'Ik hoop dat ploegen de Giro organisatie aansprakelijk stellen'

😂🔥2337 min · 14. touko 2026
jakson Giro etappe 6 - 'Ik hoop dat ploegen de Giro organisatie aansprakelijk stellen' kansikuva

Kuvaus

Thijs & Hidde blikken samen terug op hoe het in godsnaam nou toch weer mogelijk is dat de organisatie zo'n finale neerlegt in Napels. Want waar iedereen bang voor was, gebeurde dus ook. Terwijl The Rockets alles uitstekend hadden voorbereid, gingen ze onderuit in de laatste bocht op vieze, natte steentjes in het midden van Napels. Adverteren in deze podcast? Mail naar: adverteren@dagennacht.nl [adverteren@dagennacht.nl] Sluit je aan bij de Eerste Waaier en ontvang nóg meer In De Waaier direct in je mail. Klik op deze link [https://indewaaier.substack.com/] , word abonnee en steun Thijs & Hidde bij het maken van IN DE WAAIER.  See omnystudio.com/listener [https://omnystudio.com/listener] for privacy information.

Kommentit

0

Ole ensimmäinen kommentoija

Rekisteröidy nyt ja liity In De Waaier-yhteisöön!

Aloita maksutta

14 vrk ilmainen kokeilu

Kokeilun jälkeen 7,99 € / kuukausi. · Peru milloin tahansa.

  • Podimon podcastit
  • 20 kuunteluaikaa / kuukausi
  • Lataa offline-käyttöön

Kaikki jaksot

283 jaksot

jakson DATA vs GEVOEL Afl. 03 - 'Annemiek, dat gaat het verschil niet maken' kansikuva

DATA vs GEVOEL Afl. 03 - 'Annemiek, dat gaat het verschil niet maken'

ADVERTENTIE | Met het snelste glasvezelinternet én wifi 7 van DELTA heb je altijd een huis vol blije internetters. Doe de postcodecheck via delta.nl en ontdek hoe snel jouw internet kan zijn. Kijk snel op delta.nl [delta.nl/?utm_source=Podimo&utm_medium=Podcast&utm_campaign=DELTA_AUDIO-TELL_LIKEABILITY_Podimo&utm_content=Indewaaier]  Adverteren in deze podcast? Mail naar: adverteren@dagennacht.nl [adverteren@dagennacht.nl] Dit is de podcastserie Data vs Gevoel. Vandaag aflevering 3 met Annemiek van Vleuten, opgenomen in het Annemiek van Vleuten Museum in Renkum. We leven in een tijd waarin het lijkt of alles meetbaar is. Prestaties, gedrag, resultaten. Alles wordt gevangen in cijfers, dashboards en analyses. Maar niet alles wat telt, laat zich vangen in data. Want wat zegt een getal over vertrouwen? Over druk? Over intuïtie? Over dat ene moment in koers als je voelt: dit klopt — of juist niet. In deze podcast onderzoeken we de spanning tussen data en gevoel. Tussen ratio en intuïtie. Tussen hang naar controle en het lef om te vertrouwen. Michiel Elijzen en Hidde van Warmerdam gaan in gesprek met trainers, psychologen, renners en data-experts. Mensen die elke dag werken op het snijvlak van presteren en mens-zijn. Wanneer volg je de cijfers? Wanneer durf je daarvan af te wijken? En misschien nog belangrijker: hoe zorg je dat data en gevoel elkaar versterken, in plaats van tegenwerken? Adverteren in deze podcast? Mail naar: adverteren@dagennacht.nl [adverteren@dagennacht.nl] Sluit je aan bij de Eerste Waaier en ontvang nóg meer In De Waaier direct in je mail. Klik op deze link [https://indewaaier.substack.com/] , word abonnee en steun Thijs & Hidde bij het maken van IN DE WAAIER.  See omnystudio.com/listener [https://omnystudio.com/listener] for privacy information.

5. kesä 20261 h 1 min
jakson Alpe d'HuZes - 'Dit blijft een iconische berg' kansikuva

Alpe d'HuZes - 'Dit blijft een iconische berg'

ADVERTENTIE | Rabobank is trots partner van Alpe d'HuZes. In samenwerking met Rabobank is In De Waaier in Frankrijk en hebben ze de bus geparkeerd op het startplein aan de voet van Alpe d'Huez. Wil je doneren? Ga naar opgevenisgeenoptie.nl [https://www.opgevenisgeenoptie.nl/] Thijs & Hidde zijn voor het eerst 2 dagen bij Alpe d'HuZes, het evenement waar geld wordt ingezameld voor kankeronderzoek. Ruim 5000 deelnemers gaan op de fiets en wandelend naar boven. Sommigen van hen zelfs 6 keer.  Maar deze berg is ook een icoon in de wielergeschiedenis en Thijs heeft van de gelegenheid gebruik gemaakt om de laatste bergetappe van de aankomende Tour de France te verkennen. See omnystudio.com/listener [https://omnystudio.com/listener] for privacy information.

💜🔥33. kesä 202651 min
jakson Giro etappe 21 - 'We geloven in het duel in de Tour' kansikuva

Giro etappe 21 - 'We geloven in het duel in de Tour'

Doneer nu via: www.opgevenisgeenoptie.nl [https://www.opgevenisgeenoptie.nl] Donderdag 4 juni vindt Alpe d’HuZes plaats. Over een paar dagen zijn wij met In De Waaier én de bus ook in Frankrijk -mede mogelijk gemaakt door Rabobank- en besteden we uitgebreid aandacht aan het bijzondere evenement. In aanloop bellen we met betrokkenen en vandaag is dat Mathieu Goedhart, al meer dan 12 jaar betrokken bij Alpe d’HuZes. Thijs & Hidde bellen met Mathieu Heijboer, de performance manager van Team Visma | Lease a Bike. Hij is in Rome om de overwinning van Vingegaard te vieren. Het is ook 'zijn' 10de grote ronde die hij wint. Thijs & Hidde bespreken kort de laatste sprint, die gewonnen werd door Milan.  Adverteren in deze podcast? Mail naar: adverteren@dagennacht.nl [adverteren@dagennacht.nl] Sluit je aan bij de Eerste Waaier en ontvang nóg meer In De Waaier direct in je mail. Klik op deze link [https://indewaaier.substack.com/] , word abonnee en steun Thijs & Hidde bij het maken van IN DE WAAIER.  See omnystudio.com/listener [https://omnystudio.com/listener] for privacy information.

😲🔥15131. touko 202630 min