Marc-Marie & Isa Vinden Iets
#153 - Het was weer een roerige week. Marc-Marie is voor de tweede keer (bijna) aangereden, we hebben ruzie gemaakt bij de lancering van de L’HOMO én er was nog iets met een dode duif in de portiek. Maar zelfs een dode duif óf een afgezette weg houdt ons niet tegen als we ergens moeten zijn, want afspraak is bij ons ook écht afspraak. 🫧 Behoefte aan goede geurbescherming? Probeer de Dove Whole Body Deodorant! Of het nu gaat om je liezen, onder je borsten of je voeten; deze whole body deo houd je de hele dag fris. Veilig voor je hele lichaam en deze deo is verkrijgbaar als spray, crème of handige stick. Kijk nu op de site van Dove [https://www.dove.com/nl/home.html]! 🐓 Haantjes seizoen 2 is vanaf 13 mei te zien, alleen op Netflix. 🎙 Geproduceerd door Tonny Media ❤️ Volg ons op Instagram & TikTok 💌 Mail naar mmisa@tonnymedia.nl [mmisa@tonnymedia.nl] See omnystudio.com/listener [https://omnystudio.com/listener] for privacy information.
276 jaksot
Kommentit
13Ik denk dat je het best mag vinden in jullie porcast... maar was het handig om nou juist dat stukje over kirsten te delen op insta? Want als dat viral zou gaan (daarin heb je meer macht met bekendheid/veel volgers), zien ook veel mensen dat jullie haar een verschrikkelijk mens vinden, die normaal gesproken niet naar jullie podcast luisteren. Ik vind jullie podcast heerlijk, maar die keuze snap ik niet. Hoe zien jullie die verantwoordelijkheid?
Ik denk juist dat iedereen een mening mag hebben. Op social media word je overal beïnvloed, dat is de keuze die je zelf ook maakt door daar deel aan te nemen
Iris, waar wordt een mening een belediging?😅 In de podcast kun je er om heen, door niet te luisteren. Maar op instagram niet toch? Ik krijg zoveel van wat ik niet volg.
Ik snap dat het zielig is voor de duif hoor, maar eergisteren was er een koe ontsnapt uit het slachthuis en daar kwamen ze met man en macht om dat beest neer te schieten. Waarom is het ene leven zoveel meer waard dan het andere? Een dode duif is niet leuk maar bedenk je even wat er dagelijks aan dieren geslacht wordt.
Oh wat heerlijk….. Isa kopt hem in en Marc Marie maakt het af. 😂🤣 Gouden duo. Ik heb weer schaterlachend de was gedaan. Love you #mooimens
Nou marc marie ik vind ook dat als je een kat hebt dat hij lekker binnen moet blijven .ik heb zelf 2 katten gehad 14 jaar maar die gingen alleen naar buiten in onze tuin met een tuigje zodat ze niet weg konden lopen 😳
Oh wat fijn voor je.
Ligt aan de kat! Heb je een kat die het niet erg vindt om Binnen te blijven, prima, heb je een kat die graag buiten is, dan lekker naar buiten doen!
De hele kleine ‘kindercola’ van Isa 😂 precies wat ik dacht!
Ik kon de naam vd badstof kledinglijn niet verstaan vd vriendin v Isa???
Marc-Marie,ik denk dat je bepaalde nummers als uitzondering ingesteld hebt staan bij de ‘niet storen’ functie.(Zo heb ik mijn man als enige uitzondering ingesteld,dus check het even).Groet,Richard Trip.
Ik ga stuk om jullie geniet hier zo van 🥰
Het was heel rustig op Koningsdag, magie gaat weg net zoals tijdens de Pride. Regels zijn nodig maar het slaat nu echt door.
Ik denk dat je het best mag vinden in jullie porcast... maar was het handig om nou juist dat stukje over kirsten te delen op insta? Want als dat viral zou gaan (daarin heb je meer macht met bekendheid/veel volgers), zien ook veel mensen dat jullie haar een verschrikkelijk mens vinden, die normaal gesproken niet naar jullie podcast luisteren. Ik vind jullie podcast heerlijk, maar die keuze snap ik niet. Hoe zien jullie die verantwoordelijkheid?
Ik snap dat het zielig is voor de duif hoor, maar eergisteren was er een koe ontsnapt uit het slachthuis en daar kwamen ze met man en macht om dat beest neer te schieten. Waarom is het ene leven zoveel meer waard dan het andere? Een dode duif is niet leuk maar bedenk je even wat er dagelijks aan dieren geslacht wordt.