Mørk Medisin
Roing/seiling, øl/barbiedop, radikalisering/blowjobs – livet er fullt av kontraster, og i denne episoden glødes det på innsiden. Dag kommer med en hyllest til den eneste historisk korrekte fotballsupporteren der ute, og kan informere om en utført autismetest med (ifølge Espen) skuffende resultater. Espen har valgt å ta med et par punkter fra broscience.com og Illuminati, og fører oss ellers gjennom jungelen av kulturell appropriasjon og hersketeknikker.
75 episoder
Kommentarer
19Blir spennende å høre resultatene fra deradikaliseringen neste uke 🥴
Promoe har tatt dreadsene og er visstnok blitt advokat
Haha, det var faen karrieresteget sitt
Kan peptider bli en lifehack for å være hvit med dreads på Blitz?
Du spiller 5D-sjakk!
Dag du må bli med i F84 klubben. Er arti på spektrumet
Som wannabe-autist er det under kontinuerlig vurdering
Digger dere to!! Snille, gøye gutter!! Dag- de som ikke liker deg veit ikkje kva dei snakkar om!!!😘 God helg!!
God helg!!!
Link til autisme-testen?
Autism-Spectrum Quotient (AQ) Test
Jeg scora 36
Slipper å møte Kevin Lauren hos Blitz da. Hilser fra første rad i ølteltet👀
I denne snarveiens tidsalder skulle jeg gjerne hørt litt drodling fra dere, evnt fått fasit og noen råd.. Mulig fallitterklæring å spørre, men innsett at jeg som foreleser (blant annet i forskningskommunikaskon/formidling) kommer til kort.. Vil fremtiden preges av ulike grupper som ser bilder og en overskrift - før de danner seg en knallhard mening? Og hvordan kan vi få de 90% som bruker AI ukritisk til å forstå at det du får som output ofte krever litt - for å unngå vranglære.. Hjelp
Godt innspill! Tar det med i neste episode 🤝
God helg, og heia Norge! Jeg sier: Ta din åre fatt, min venn. Med kursen mot kampene i vest, blir båten til mens man ror..
RO-RO!
«Ida tar ansvar» av Kjersti Halvorsen fra 2019 handler om en ung kvinne som tar ansvar og ligger med en potensiell skoleskyter for å hindre terror blant annet. Syk, mørk og morsom bok.
Holdt Dag standup for landslaget en gang? Minnes noe klipp av det med Drillo og Tarik.
Blir spennende å høre resultatene fra deradikaliseringen neste uke 🥴
Promoe har tatt dreadsene og er visstnok blitt advokat