De Stemming van Vullings en De Rooy
Het kabinet bestaat 100 dagen, maar dat vond de coalitie geen reden voor een feestje, want het vertrouwen in de regering is laag en de minderheid-constructie draait ook nog niet echt lekker. Wel heeft de coalitie een deal met GroenLinks/ PvdA gesloten over ontwikkelingssamenwerking, maar dat verliep zeer rommelig en zorgde ook voor flink wat chagrijn bij andere partijen. En ook bij het debat over de bezuinigingen op de Sociale Zekerheid maakte de oppositie de coalitie en de regering lastig.
372 episoder
Kommentarer
1Zo jammer dat de Rooij zo weinig flexibel is. Waarom niet ingaan op Vullings en ook een vergelijking maken in plaats van te zeggen ik heb gewokn gelijk. Haar starheid is me vaker op gevallen. Het kabinet is geen meerderheidskabinet en dus kan de begroting zoals de VVD het voorstelt niet leidend zijn. Dus frame het dan als duider ook niet zo.
Zo jammer dat de Rooij zo weinig flexibel is. Waarom niet ingaan op Vullings en ook een vergelijking maken in plaats van te zeggen ik heb gewokn gelijk. Haar starheid is me vaker op gevallen. Het kabinet is geen meerderheidskabinet en dus kan de begroting zoals de VVD het voorstelt niet leidend zijn. Dus frame het dan als duider ook niet zo.