Hooked On Business
De afgelopen jaren zie ik dat er 2 redenen zijn waarom online aanbod niet verkoopt. Deze deel ik in deze aflevering.
Vær den første til at kommentere
Tilmeld dig nu og bliv en del af Hooked On Business-fællesskabet!
Derefter 99 kr. / måned · Opsig når som helst.
710 episoder
Eerst verkopen daarna pas je online cursus maken
Hoezo een product eerst verkopen en daarna pas maken? Is dat geen gebakken lucht? Het voelt voor veel ondernemers super contra intuïtief om eerst een online cursus te verkopen en daarna pas te maken. Waarom ik het je aanraad en hoe je het precies doet, hoor je in deze podcast aflevering.
Van af en toe een verkoopje naar doorlopende online verkopen
Afgelopen vrijdag deelde ik met mijn klanten hoe ik afkwam van af en toe een verkoopje naar doorlopende online verkopen. Dit deel ik nu ook in deze podcast aflevering
Dit is wat me sinds een paar maanden 25k per keer oplevert
Bizar nieuw format gevonden van 20 minuutjes (of korter) waarover ik je in deze aflevering alles vertel. Bekijk nu tijdelijk gratis deze korte video over dit nieuwe format: https://mirjamhegger.nl/minimasterclass [https://mirjamhegger.nl/minimasterclass]
Die ene vraag naar je doorbraak (inzicht uit het event Eelco)
Vorige week was ik bij een event van Eelco de Boer. In deze aflevering deel ik wat mijn belangrijkste inzicht was en hoe jij je door deze vraag te stellen helpt een doorbraak te realiseren.
De 2 meest voorkomende redenen waarom online aanbod niet verkoopt
Kommentarer
0Vær den første til at kommentere
Tilmeld dig nu og bliv en del af Hooked On Business-fællesskabet!