
NACpraat De Podcast
Podcast af BredaNu
Prøv gratis i 7 dage
99 kr. / måned efter prøveperiode.Ingen binding.

Mere end 1 million lyttere
Du vil elske Podimo, og du er ikke alene
Rated 4.7 in the App Store
Læs mere NACpraat De Podcast
Iedere donderdag van 20 uur tot 21 uur op @BredaNu Radio. Sinds 2013 wekelijks de taal van de tribune. Powered by Fanzine http://derat.nl ! 107.3 FM of via http://bredanu.nl/radio
Alle episoder
294 episoder
In deze aflevering van NACpraat Radio blikken Leon, Marcel, Joeri en Robert-Jan terug op een weekend om nooit te vergeten. Iets wat veel inwoners van Norwich ook nog wel een poosje op hun netvlies zal blijven staan. Ruim 1.500 NAC-supporters maakten er een enorm feest van in de straten van het doorgaans saaie stadje, waar ze ervoor pleiten om ons iedere zomer uit te nodigen. Maar moeten we dit wel elk jaar doen? Het visitekaartje om dit jaarlijks mogelijk te maken is in ieder geval afgegeven. Met de complimenten aan zowel NAC als aan alle meereizers die zich van hun beste kant (link en rechts) hebben laten zien. Hoe zorgwekkend was overigens het 2-0 verlies tegen de Championship club? Moet er toch nog gauw even wat extra gewinkeld worden? En welke spelers kwamen de afgelopen week niet ongeschonden uit de wedstrijd en trainingen? Zijn we klaar voor de seizoensopener, of hadden we nog liever even een week of twee door geoefend? Boy Kemper is de nieuwe aanvoerder. Was dat een verstandig besluit van Carl Hoefkens? Gelukkig hebben we Wir Fressen Papegaai nog. Die stelt nooit teleur.

In deze aflevering van NACpraat Radio blikken Leon en Marcel samen met Sander Waasdorp terug op de laatste twee oefenduels op Nederlandse bodem. FC Volendam werd met 6-1 van de mag geveegd en tegen het Griekse Volos NFC met 0-0 gelijksgespeeld. Het is NAC dan eindelijk gelukt om Mo Nassoh bij Sparta los te weken. Wat zou er nog meer onderweg zijn? De posities in de selectie worden nog eens doorgelicht. De vrouwen hebben met Jan de Hoon een nieuwe hoofdtrainer. Na een eerste blik op zijn CV valt het op dat hij geen ervaring heeft met vrouwenvoetbal? Komend weekend dé oefenwedstrijd waar iedere NAC-supporter al maanden naar uit kijkt: Norwich City. Maar liefst 1.500 geelzwarten maken de overtocht naar Engeland in een poging om in ieder geval op supportersgebied een mooi visitekaartje af te geven. Een aantal Ratdaxieleden zijn al een poosje op verkenning uit. Er wordt met Joeri gebeld en brengt zijn eerste bevindingen over.

In deze aflevering van NACpraat Radio blikken Leon en Marcel samen met Gijs Kluft (SLO van NAC) kort terug op de oefenduels tegen Olympiakos en Lokomotiva Zagreb. Woensdag maakte de laatste aanwinst Brym meteen zijn debuut en maakte Boyd Lucassen na lang blessureleed zijn rentree. De twee duels gingen verloren en de supporters zijn er over het algemeen nog niet helemaal zo gerust op. Op het programma nog een paar oefenduels om de juiste vorm te pakken te krijgen voordat het echte werk begint. Zoals het uitstapje naar Norwich volgende week zaterdag. Gijs heeft zijn handen vol aan deze leuke klus en vertelt uitgebreid over wat er bij deze verplaatsing allemaal komt kijken. Tot slot, we kunnen er niet omheen, de presentatie van het derde shirt.

In deze aflevering van NACpraat Radio blikken Leon, Joeri en Marcel kort terug op de oefenduels tegen Excelsior en het Zeeuwse Elftal. De tegen de Rotterdammers ging met 0-1 verloren. Tegen de Zeeuwen kwamen we 6x tot scoren. Pepijn Reulen en Dion Versluis pakken hun kansen en pikken veel doelpunten mee. Hoe lang gaat Carl Hoefkens het nog blijven proberen met Sydney, zo gaat de discussie. Sowah lijkt de tekenen van een verbeterende vorm te vertonen. Lamprou blijft, maar Troost vertrekt. Boyd is een echte soldaat. Rodney heeft afscheid genomen omdat NAC Ritmeester van de Kamp hoopt te verwelkomen. Of zien we nog kansen voor Mo Nassoh? Enkele mutaties in het oefenprogramma, een nieuwe tegenstander uit Griekenland en een verplaatsing van Made naar Oudenbosch. Een Open Dag op zondag 14 september en De Rat heeft een heuse Norwich guide voor je geschreven.

In deze aflevering van NACpraat Radio blikken Leon, Joeri en Robert-Jan maar heel kort terug op de oefenduels tegen Baronie en Top Oss, want ondertussen speelt NAC al weer tegen Lokeren, waar Marcel langs de lijn een verslag uitbrengt in verbinding met de uitzending. In de studio praat NAC Vrouwen verdediger Indy Meerding mee over de nieuwe NAC aanwinsten Moussa Soumano en Brahim Ghalidi en hoe zij moeten gaan samenwerken met o.a. Sydney. Na het bespreken van alle laatste Transfers & Geruchten, gaan de spotlights verder uitgericht op Indy Meerding en het avontuur van de NAC Vrouwen.

Rated 4.7 in the App Store
Prøv gratis i 7 dage
99 kr. / måned efter prøveperiode.Ingen binding.
Eksklusive podcasts
Uden reklamer
Gratis podcasts
Lydbøger
20 timer / måned