Pełni Życia
Czy to, że chodzę do psychologa oznacza, że coś jest ze mną nie w porządku? Co ON(a) sobie o mnie pomyśli? Czy rodzina się mnie wyrzeknie? Nurtują Cię te lub podobne wątpliwości? Zapraszamy do wysłuchania drugiego odcinka, gdzie tłumaczymy dlaczego wizyta u psychologa jest oznaką odwagi!
3 episoder
Kommentarer
0Vær den første til at kommentere
Tilmeld dig nu og bliv en del af Pełni Życia-fællesskabet!