Thijs en Jorieke

Met Marieke Meijer over Leve het schuldgevoel!

49 min · 8. juni 2026
episode Met Marieke Meijer over Leve het schuldgevoel! cover

Description

Deze podcast gaan we in gesprek met Marieke Meijer, zij schreef het boek Lang leve het schuldgevoel, waarin ze onderzoekt wat schuldgevoel eigenlijk is, waarom we het ervaren en hoe met ons schuldgevoel naar Jezus toe kunnen gaan. Er komen onder andere herkenbare situatie van schuldgevoel voorbij, waar we allemaal iets van zullen herkennen. Geniet je van deze podcast? Steun dan het werk van Groot Nieuws Radio. Wordt vriend via www.grootnieuwsradio.nl/vriend [https://www.grootnieuwsradio.nl/vriend]  of doneer via een Tikke:  https://www.grootnieuwsradio.nl/podcast-bij-jorieke-gift [https://www.grootnieuwsradio.nl/podcast-bij-jorieke-gift]     Support the show: https://www.grootnieuwsradio.nl/word-nu-vriend [https://www.grootnieuwsradio.nl/word-nu-vriend] See omnystudio.com/listener [https://omnystudio.com/listener] for privacy information.

Comments

0

Be the first to comment

Sign up now and become a member of the Thijs en Jorieke community!

Get Started

1 month for 9 kr.

Then 99 kr. / month · Cancel anytime.

  • Podcasts kun på Podimo
  • 20 lydbogstimer pr. måned
  • Gratis podcasts

All episodes

512 episodes

episode Met Sander Wuister over Woorden vol kracht (profetie deel 2) artwork

Met Sander Wuister over Woorden vol kracht (profetie deel 2)

Met Sander Wuister spraken we eerder over zijn boek Woorden vol kracht en over de vraag hoe profetie weer een normale plek kan krijgen in ons gelovige leven. Als profetie bedoeld is om op te bouwen, te bemoedigen en te troosten, hoe kan het dan dat het in veel gemeenten tegelijk spannend, onbekend of zelfs pijnlijk beladen is? We praten over drie soorten kerken, over teleurstelling en honger, over leiderschap en over de vraag hoe je op een volwassen en veilige manier ruimte maakt voor profetie. Luister deel 1 hier [https://omny.fm/shows/thijsenjorieke/met-sander-wuister-over-woorden-vol-kracht-profetie-deel-1] Support the show: https://www.grootnieuwsradio.nl/word-nu-vriend [https://www.grootnieuwsradio.nl/word-nu-vriend] See omnystudio.com/listener [https://omnystudio.com/listener] for privacy information.

2. juli 202643 min
episode LEUK NIEUWS: Thijs&Jorieke live met Michelle van Dusseldorp en de band LEV artwork

LEUK NIEUWS: Thijs&Jorieke live met Michelle van Dusseldorp en de band LEV

Tickets: grootnieuwsradio.nl/live [https://www.grootnieuwsradio.nl/live] Op zaterdagavond 31 oktober komt Groot Nieuws Radio duo Thijs & Jorieke naar De Verbinding in Veenendaal voor een unieke live avond. Een avond waarin de vertrouwde sfeer van hun populaire programma tot leven komt op het podium. Het thema van de avond is Weerbaar in de onrust. De avond wordt muzikaal omlijst door de band LEV en psycholoog Michelle van Dusseldorp diept het thema uit. Zij weet als geen ander hoe ze geloof, dagelijks leven en innerlijke weerbaarheid met elkaar verbindt. Beleef een avond met humor, diepgang, muziek, ontmoeting en natuurlijk de herkenbare interactie. En dus een boeiend thema: Weerbaar in de onrust. Want we leven in een tijd waarin er veel op ons afkomt. Persoonlijk, maatschappelijk en geestelijk kan het soms voelen alsof alles schuift. Hoe blijf je dan geworteld? Hoe houd je hoop? En hoe leer je stevig staan zonder hard te worden? Tijdens deze bijzondere avond komen alle vertrouwde elementen uit Thijs & Jorieke voorbij. Jorieke en Thijs nemen het in een quiz tegen elkaar op, er zijn verrassende rubrieken, er is ruimte voor vragen uit de zaal en natuurlijk de inhoud zoals je die gewend bent: open, eerlijk, scherp en met een glimlach de diepte in. Tickets: grootnieuwsradio.nl/live [grootnieuwsradio.nl/live] Support the show: https://www.grootnieuwsradio.nl/word-nu-vriend [https://www.grootnieuwsradio.nl/word-nu-vriend] See omnystudio.com/listener [https://omnystudio.com/listener] for privacy information.

22. juni 20262 min