
Dutch
Business
Limited Offer
Then 99 kr. / monthCancel anytime.
About De Crypto Podcast
Welkom, m’n naam is Sander. Met m’n podcast probeer ik zoveel mogelijk mensen kennis te laten maken met crypto. Ik probeer het kort, simpel, nuchter en begrijpelijk te houden. Steun mij en wordt betalende abonnee: https://anchor.fm/decryptopodcast/subscribe Heb je vragen stel ze op Instagram @ sanderfrieswijk.nl Opzoek naar een van de beste hardware wallets: https://shop.ledger.com/?referral_code=X50JFKDRP8DB3 Voor NL’s grootste exchange: https://bitvavo.com/?a=02C489EEE9 Veel plezier!
S6A8: Is er een recessie ophanden?
De situatie in het Midden-Oosten is ontzetten onvoorspelbaar. In ieder geval staat de hele energie markt behoorlijk onder druk. Ook wordt her en der al gesproken over een op handen zijnde recessie.
S6A7: Er gebeurt veel: Iran, Jane Street & box3.
Er is afgelopen week veel gebeurd. In deze aflevering ga ik het oa. hebben over de oorlog in Iran, en de invloed daarvan op crypto. Ook het verhaal rond vermeende prijsmanipulatie door Jane Street deed in crypto veel stof op waaien.
S6A6: Het nieuwe box 3 belastingstelsel.
De 2de kamer heeft een meerderheid gevonden voor de invoering van een nieuw box 3 belastingstelsel.
S6A5: Hoe in 2026 beginnen met investeren in crypto.
In deze aflevering ga ik het hebben hoe je in 2026 zou kunnen beginnen met investeren in crypto.
S6A4: De gif beker moet helemaal leeg.
Prijzen blijven maar corrigeren. Echter ontstaan er daarmee wat mij betreft ook mooie kansen. Toekomst redement wordt verdiend door laag in te stappen.
Choose your subscription
Most popular
Limited Offer
Premium
20 hours of audiobooks
Podcasts only on Podimo
No ads in Podimo shows
Cancel anytime
1 month for 9 kr.
Then 99 kr. / month
Premium Plus
Unlimited audiobooks
Podcasts only on Podimo
No ads in Podimo shows
Cancel anytime
Start 7 days free trial
Then 129 kr. / month
1 month for 9 kr. Then 99 kr. / month. Cancel anytime.