Teun en Gijs vertellen alles
We zijn terug van loveweekend! Gijs pleit voor een nieuwe stroming die ons digitaal ontslaaft, maar voelt weinig energie om initiatiefnemer te zijn. Misschien kan Sander Schimmelpenninck iets? Teun werd op de divan van zijn nieuwe therapeut wekenlang bij de poten afgezaagd; met een pikhouweel hakte de puppeteer op zijn gevoelsleven in. Nu staat hij met lege handen. Hanneke komt druipend onder de douche vandaan en eert Sonja Barend. We sluiten af met Bowie in Berlijn. Onze sponsors: BrightPensioen [https://brightpensioen.nl/gratis-overstappen?utm_source=meer-van-dit-ads&utm_medium=referral&utm_campaign=teun-en-gijs-overstappen&utm_term=native-1]: Zet je geld in beweging en maak de 'Bright move'! Stap vóór 30 april over naar BrightPensioen en betaal geen € 50 inschrijfkosten. Kijk op brightpensioen.nl/gratis-overstappen [https://brightpensioen.nl/gratis-overstappen?utm_source=meer-van-dit-ads&utm_medium=referral&utm_campaign=teun-en-gijs-overstappen&utm_term=native-1 ] en bereken hoeveel jij kunt besparen met een vast lidmaatschap. Sprinklr [https://sprinklr.co/]: Kies voor biologisch in je tuin! Ga naar sprinklr.co en ontvang €5 korting met de code 'TeunenGijsBio' 🎶 David Bowie - Sound and Vision [https://open.spotify.com/track/1vP2JEXRsGrFbwOZ0foOQ5] ❤️ Insta: @teun.gijs [https://www.instagram.com/teun.gijs/channel/] 🧢 petje.af/teunengijsvertellenalles [https://petje.af/teunengijsvertellenalles] ---------------------------------------- Hosted on Acast. See acast.com/privacy [https://acast.com/privacy] for more information.
267 episodes
Comments
9Jezus 2 minuten reclame intro, wordt steeds meer....
Je kunt bij de reclame doorscrollen.
ik ben het helemaal met Teun eens over de trein. laten ze korte lijntjes eruit halen bij de internationale verbindingen en lekker snel ergens heen gaan
Is sprinklr te bestellen in Frankrijk?
Apart hoe dat met die therapeut gaat. (Zoals ik het van Teun hoor dan) ik werk ook met clienten, nummer 1 is dat iemand zich veilig voelt en zo klinkt dit niet.
Aan de oortjes zit jouw oorsmeer 😳 dat vinden ze lekker?
Oh jongens wat praten jullie door elkaar met zijn drieën 😅
Teun ik ga volledig met je mee qua eindeloos veel haltes
Wat een gezeur over de trein, ga dan met de auto als t zo erg is...
Jezus 2 minuten reclame intro, wordt steeds meer....
ik ben het helemaal met Teun eens over de trein. laten ze korte lijntjes eruit halen bij de internationale verbindingen en lekker snel ergens heen gaan