Chantal & Tina

Hoe is het om BN'er te zijn?

😂💜1.4K741 min · 20. touko 2026
jakson Hoe is het om BN'er te zijn? kansikuva

Kuvaus

... en andere vragen. Het is weer tijd om er wat te beantwoorden uit de talloze die we binnen krijgen! Wat als je zelf vindt een maatje te groot te zijn, hoeveel kak krijgen Chantal & Tina binnen in hun DM's en wat zijn hun irrieële angsten? Wil je adverteren in deze podcast? Mail naar sales@audiohuis.com. See omnystudio.com/listener [https://omnystudio.com/listener] for privacy information.

Kommentit

7
MandyBailey

Met 158 en 63 kg denken we altijd dat we duidelijk zijn, alsof bmi alles zegt. Maar het gaat over je vet en spiermassa.. En dan lief voor jezelf zijn, want alles gaat ook over balans. Dus haal een weegschaal die spier en vetmassa duidelijk aangeeft (kruidvat heeft een goede betaalbare) zodat je dat in de gaten kunt houden. Want dat is het belangrijkste ❤️

MandyBailey

Mooi advies over het omgaan met nare opmerkingen. Een therapeut van vroeger zei vaak; "tussen jou en die ander, is tussenruimte. Daar mag die opmerking vallen. Niet in jouw eigen ruimte." Het hielp om toen voor me te zien dat het verfrommelde stukje papier met die opmerking, in de tussenruimte viel. Zeg maar tegen die ander dat je dat 'cadeau'(de opmerking over jou) niet aanpakt. Dan blijft het van de ander.

14 vrk ilmainen kokeilu

Kokeilun jälkeen 7,99 € / kuukausi. · Peru milloin tahansa.

  • Podimon podcastit
  • 20 kuunteluaikaa / kuukausi
  • Lataa offline-käyttöön

Kaikki jaksot

100 jaksot

jakson Hold Me Closer, Tony Danza kansikuva

Hold Me Closer, Tony Danza

Chantal neemt ons deze week mee langs de hoogtepunten van de Tony Awards, terwijl Tina volledig in de ban is geraakt van haar nieuwste hyperfixatie: ijskoffies. Ook deelt ze een verhaal over Alexandra in de instagram dm’s.  Ondertussen bereidt Chantal zich mentaal alvast voor op een grote verandering: James vliegt na de zomer langzaam maar zeker het nest uit. Natuurlijk ontbreekt ook ‘Wat ik nu toch weer zag’ niet, en beantwoorden de dames weer een luisteraarsvraag. Genoeg om over bij te praten dus, je hoort het allemaal in deze aflevering Meer weten over BUUT? Kijk op BUUT.com [http://buut.nl/]. Open een rekening en krijg 25 euro starttegoed en 3% rente op het spaargeld. Wil je adverteren in Chantal & Tina? Mail naar sales@audiohuis.com [sales@audiohuis.com]. See omnystudio.com/listener [https://omnystudio.com/listener] for privacy information.

💜🔥500610. kesä 202641 min
jakson De Voice-finale & een gegroomde hond kansikuva

De Voice-finale & een gegroomde hond

Hallo en wat fijn dat je weer luistert! De finale van The Voice is geweest en natuurlijk moeten Chantal & Tina daar uitgebreid op debriefen. Ook neemt Chantal ons mee achter de schermen bij Got Talent. Ondertussen heeft de hond van Tina een flinke groomingsessie achter de rug en Tina vertelt er met geuren en kleuren over. Daarnaast analyseren de dames in deze aflevering een waar muzikaal meesterwerk van Rob van Daal en beantwoorden Chantal & Tina een vraag over dat ene mooie moment in het leven van een kind: de Avond4Daagse. Deze aflevering wordt gesponsord door a.s.r., hoofdsponsor van de Avond4Daagse. Wil je adverteren in deze podcast? Mail naar sales@audiohuis.nl [sales@audiohuis.nl]. See omnystudio.com/listener [https://omnystudio.com/listener] for privacy information.

💜😂2321513. touko 202632 min