De Nationale Autoshow | BNR

De Nationale Autoshow | BNR

Podcast by BNR Nieuwsradio

Al het nieuws over auto's en mobiliteit, met Meindert Schut en Wouter Karssen (Autoblog.nl). Elke vrijdag live om 15:00 uur, en altijd on demand als podcast.

Aloita 7 vrk maksuton tilaus

Kokeilun jälkeen 7,99 € / kuukausi.Peru milloin tahansa.

Aloita maksutta

Kaikki jaksot

726 jaksot
episode PHEV 'sluipmoordenaar' autoschade artwork
PHEV 'sluipmoordenaar' autoschade

De RDW en Tesla omzeilden regelgeving bij de toelating van de Autopilot. Verder neemt het aantal plug-in hybrides in Nederland toe, maar volgens marktonderzoeker Trend-RX zijn het 'sluipmoordenaars'. Welke auto-aandelen leverden dit jaar het meeste rendement op? En Meindert test de Dacia Bigster. Autonieuws De RDW hielp Tesla [https://www.bnr.nl/podcast/auto-update/10575055/rdw-hielp-tesla-met-toelating-autopilot] bij de toelating van de Autopilot in 2015 en verkeersminister Madlener deed er alles aan om toch weer overal 130 te rijden. Plug-in hybrides Het aantal plug-in hybrides (PHEV's) neemt toe in Nederland, maar volgens Trend-RX [https://trend-rx.nl/] zijn het 'sluipmoordenaars'. We spreken Arno Onink, directeur bij de marktonderzoeker. Auto-aandelen Welke auto-aandelen leverden dit jaar het meeste rendement op, en welke het minst? Handelsplatform eToro [https://www.etoro.com/nl/] zocht het voor ons uit. Te gast is marktanalist Jean-Paul van Oudheusden, tevens eigenaar van Markets Are Everywhere. Bigster Meindert test de Dacia Bigster. Meer luisteren? Breek de week | Onze midweekse podcast waarin we het belangrijkste autonieuws bespreken. Luister hier. [https://www.bnr.nl/podcast/de-nationale-autoshow/10575110/a110-elektrisch-alpine-doe-het-niet] Petrolheads | Bas van Werven en Carlo Brantsen bespreken op geheel eigen wijze het autonieuws. Abonneer hier. [https://www.bnr.nl/podcast/petrolheads/] Auto Update | Het laatste autonieuws, met Bas van Werven en Noud Broekhof. Abonneer hier. [https://www.bnr.nl/podcast/auto-update]  See omnystudio.com/listener [https://omnystudio.com/listener] for privacy information.

Eilen - 45 min
episode 'Particulier moet nú GEEN EV kopen' artwork
'Particulier moet nú GEEN EV kopen'

Wouter stond oog in oog met de duurste auto aller tijden! Verder zijn er voor het eerst een miljoen stekkerauto's in Nederland, Tesla opent een vestiging in... Zeeland, Alpine bestaat 70 jaar en pakt uit met de gloednieuwe A390, BMW onthult de M2 CS (met giga ducktail achterop) en de meest waardevaste auto in Nederland is..... Breek de week is een midweekse podcast waarin Meindert Schut, Wouter Karssen en Noud Broekhof je bijpraten over het wel en wee in de autowereld.   Een nieuwe aflevering van De Nationale Autoshow hoor je iedere vrijdag om 15:00 uur live op BNR of luister achteraf de podcast terug via je favoriete podcastapp.  Heb je een vraag of wil je gewoon reageren? Mail naar autoshow@bnr.nl [autoshow@bnr.nl] Of reageer via Spotify! Meer luisteren? Petrolheads | Bas van Werven en Carlo Brantsen bespreken op geheel eigen wijze het autonieuws. Abonneer hier. [https://www.bnr.nl/podcast/petrolheads/] Auto Update | Het laatste autonieuws, met Bas van Werven en Noud Broekhof. Abonneer hier. [https://www.bnr.nl/podcast/auto-update] See omnystudio.com/listener [https://omnystudio.com/listener] for privacy information.

28. toukok. 2025 - 30 min
episode BMW onthult heerlijke shooting brake artwork
BMW onthult heerlijke shooting brake

Iedere maandag een overzicht van het belangrijkste autonieuws! Eén op de vijf werkenden krijgt geen reiskostenvergoeding, Elon Musk richt zich weer 24/7 op Tesla, we weten meer over de nieuwe Volvo XC70, BMW onthult de Concept Speedtop en de Formule 1-auto van Michael Schumacher uit 2001 is geveild voor... Wil je deze update ook op vrijdag horen? Abonneer je dan op de BNR Auto-Update [https://www.bnr.nl/podcast/auto-update] in je favoriete podcastapp. Zo mis je nooit meer het laatste autonieuws! See omnystudio.com/listener [https://omnystudio.com/listener] for privacy information.

26. toukok. 2025 - 7 min
episode Je staat straks NOG LANGER in de file! artwork
Je staat straks NOG LANGER in de file!

Het doek valt nu écht voor de 718 Boxster en Cayman en we gaan ze missen. Verder een gesprek met de Benelux-baas van Hertz over de opening van een veel grotere locatie op Schiphol (en meer). Het kabinet pauzeert nog eens vijf grote wegprojecten en daar is TLN niet blij mee. En Wouter test de Mini Aceman. Autonieuws BYD verkocht in april meer auto's dan Tesla [https://www.bnr.nl/nieuws/mobiliteit/10574751/byd-laat-tesla-achter-zich-op-europese-markt] in Europa en Porsche stopt nu écht met de 718 Boxster en Cayman. Autoverhuur Autoverhuurder Hertz opent dit weekend een grotere locatie op Schiphol [https://nieuws.schiphol.nl/schiphol-opent-een-van-europas-grootste-autoverhuurlocaties/]. De luchthaven heeft nu één van de grootste autoverhuurlocaties in Europa. Te gast is Eric Siewers, General Manager bij Hertz Benelux. Wegprojecten Het kabinet pauzeert vijf, grote wegprojecten en daar bovenop komt een tekort van ruim 20 miljard euro [https://www.rekenkamer.nl/actueel/nieuws/2025/05/21/tekort-rijkswaterstaat-voor-instandhouding-groter-dan-gedacht] voor wegonderhoud. We spreken Elisabeth Post, voorzitter van Transport en Logistiek Nederland (TLN). Mini Wouter test de Mini Aceman. Contact? Een vraag of opmerking? Mail naar autoshow@bnr.nl [autoshow@bnr.nl] Of reageer via Spotify! Meer luisteren? Breek de week | Onze midweekse podcast waarin we het belangrijkste autonieuws bespreken. Luister hier. [https://www.bnr.nl/podcast/de-nationale-autoshow/10574594/liegt-musk-over-verkoopcijfers-tesla] Petrolheads | Bas van Werven en Carlo Brantsen bespreken op geheel eigen wijze het autonieuws. Abonneer hier. [https://www.bnr.nl/podcast/petrolheads/] Auto Update | Het laatste autonieuws, met Bas van Werven en Noud Broekhof. Abonneer hier. [https://www.bnr.nl/podcast/auto-update]  See omnystudio.com/listener [https://omnystudio.com/listener] for privacy information.

23. toukok. 2025 - 46 min
episode 'Liegt Musk over verkoopcijfers Tesla?!' artwork
'Liegt Musk over verkoopcijfers Tesla?!'

Volgens Elon Musk zijn de verkoopcijfers van Tesla 'zeer goed', behalve in Europa (maar klopt dat wel?). Verder was Wouter bij de presentatie van de nieuwe Toyota RAV4 en de nieuwe Lexus ES, Nissan lanceert de nieuwe Micra (een verbouwde Renault 5), minister Madlener vindt het feest op de Ring A10 'niet handig' en Fiat blaast de Panda 4x4 nieuw leven in! Breek de week is een midweekse podcast waarin Meindert Schut, Wouter Karssen en Noud Broekhof je bijpraten over het wel en wee in de autowereld.   Een nieuwe aflevering van De Nationale Autoshow hoor je iedere vrijdag om 15:00 uur live op BNR of luister achteraf de podcast terug via je favoriete podcastapp.  Heb je een vraag of wil je gewoon reageren? Mail naar autoshow@bnr.nl [autoshow@bnr.nl] Of reageer via Spotify! Meer luisteren? Petrolheads | Bas van Werven en Carlo Brantsen bespreken op geheel eigen wijze het autonieuws. Abonneer hier. [https://www.bnr.nl/podcast/petrolheads/] Auto Update | Het laatste autonieuws, met Bas van Werven en Noud Broekhof. Abonneer hier. [https://www.bnr.nl/podcast/auto-update] See omnystudio.com/listener [https://omnystudio.com/listener] for privacy information.

21. toukok. 2025 - 33 min
Loistava design ja vihdoin on helppo löytää podcasteja, joista oikeasti tykkää
Loistava design ja vihdoin on helppo löytää podcasteja, joista oikeasti tykkää
Kiva sovellus podcastien kuunteluun, ja sisältö on monipuolista ja kiinnostavaa
Todella kiva äppi, helppo käyttää ja paljon podcasteja, joita en tiennyt ennestään.

Aloita 7 vrk maksuton tilaus

Kokeilun jälkeen 7,99 € / kuukausi.Peru milloin tahansa.

Podimon podcastit

Mainoksista vapaa

Maksuttomat podcastit

Aloita maksutta

Vain Podimossa

Suosittuja äänikirjoja