Tervezni emberi dolog
Ebben az adásban arról beszélgetünk, hogy mennyi minden van az életünkben és a munkánkban, amit automatikusan, gondolkodás nélkül teszünk meg. Hogyan tehetnénk ezeket a folyamatokat hatékonyabbá? Mi van akkor, ha bennünk jelenik meg ez az igény? Mi van akkor, ha felhívják erre a "hiányosságra" a figyelmünket? Hogyan tudatosíthatnánk az automatikus cselekvéseinket?
4 jaksot
Kommentit
0Ole ensimmäinen kommentoija
Rekisteröidy nyt ja liity Tervezni emberi dolog-yhteisöön!