
Dutch
Technology & science
Limited Offer
Then 99 kr. / monthCancel anytime.
About Eerste Hulp Bij Studieproblemen
In de podcastserie Eerste Hulp bij Studieproblemen gaat Jeroen Sturing in gesprek met studenten met ‘bagage’. Ze vertellen openhartig over hun leven als student en we kijken hoe je het best hulp kunt krijgen. www.dub.uu.nl
#2 Daniëlle - angststoornis eetstoornis
In de tweede aflevering van de podcastserie Eerste Hulp bij Studieproblemen praat Jeroen Sturing openhartig met Daniëlle (23), masterstudent Klinische Psychologie. Ze kampt met angstaanvallen, prestatiedruk en eetstoornissen. In de bachelor focuste ze zich enorm op de studie om alle andere problemen te verdringen, totdat ze daarin ook vastliep. Nu is ze crowdfunding gestart voor een hulphond. Deze goed getrainde hond kan helpen structuur te brengen en te leren omgaan met paniekaanvallen. Studieadviseur Caroline Smulders vertelt hoe de universiteit met deze problematiek kan helpen.
#1 Wicky - autisme
In deze eerste aflevering vertelt Wicky, eerstejaars Biomedische Wetenschappen, over haar probleem als autistisch student en haar begeleid wonen in Casa Confetti. Ze heeft zelf al de handschoen opgepakt om als buddy andere studenten te helpen via het Platform Onbeperkt Studeren.
Choose your subscription
Limited Offer
Premium
20 hours of audiobooks
Podcasts only on Podimo
All free podcasts
Cancel anytime
1 month for 9 kr.
Then 99 kr. / month
Premium Plus
Unlimited audiobooks
Podcasts only on Podimo
All free podcasts
Cancel anytime
Start 7 days free trial
Then 129 kr. / month
1 month for 9 kr. Then 99 kr. / month. Cancel anytime.