Leffahullu

Now You See Mee: Now You Don’t (2025) arvostelu

11 min · 28 de abr de 202611 min
episode Now You See Mee: Now You Don’t (2025) arvostelu artwork

Description

Nyt arvostelussa Now You See Mee: Now You Don’t eli Suuri puhallus elokuvasarjan kolmas osa.  Tämä kolmas osa sai melko pienen markkinointi kampanjan ja moni ei edes tie nyt että tällainen on tulossa ennen kuin se oli jo teattereissa. Leffa sai myös melko lyhyen teatterikierroksen ja itsekin katselin se nyt kotona.  Oletko nähnyt tämän? Mitä mieltä? Mikä on paras osa tätä elokuvasarjaa? Entä mikä on paras taikurileffa?

Comments

0

Be the first to comment

Sign up now and become a member of the Leffahullu community!

Prueba gratis

Empieza 7 días de prueba

$99 / mes después de la prueba. · Cancela cuando quieras.

  • Podcasts solo en Podimo
  • 20 horas de audiolibros al mes
  • Podcast gratuitos
Prueba gratis

Todos los episodios

544 episodios

episode Michael (2026) arvostelu artwork

Michael (2026) arvostelu

Mainos: Nyt koodilla: leffahullu15 saat 15% alennusta Bad Record Storesta https://www.badrecordstore.fi/?ref=leffahullu Tällä kertaa arvostelussa Michael Jackson elämänkerta leffa Michael, joka tuli juuri ensi-iltaan.  Olen iso elämänkerta leffojen fani, joten tämäkin kiinnosti, varsinkin koska Michael Jackson oli kiinnostava persoona ja teki hiton hyvää musiikkia.  Ja ohjaajana toimii Antoine Fuqua, joka on tehnyt monta hyvää leffaa.  Mutta miten tämä toimi? Entä miten näyttelijät suoriutui? Tai miltä laulut kuulosti? Tai voinko suositella tätä? Näihin haetaan vastauksia arvostelusta.  Aiotko mennä katsomaan tämän? Tai oletko jo nähnyt? Mitä mieltä? Miten näyttelijät suoriutui? Tai miten Jacksonin musiikki sinulle toimii?

22 de abr de 202614 min
episode 28 Years Later: The Bone Temple (2026) arvostelu artwork

28 Years Later: The Bone Temple (2026) arvostelu

Nyt arvostelussa 28 vuotta myöhemmin: Luutemppeli, joka on jatkoa viime vuoden 28 vuotta myöhemmin leffalle.  En ehtiny nähdä tätä teattereissa, mutta nyt se oli tullut digitaalisesti vuokrattavaksi, joten katselin sen kotona.  Ohjaajaksi tähän pestattiin Nia DaCosta ja tarina keksitty nuoren Spiken selviytymistaisteluun ja tohtori Kelsonin edesottamuksiin.  Miten leffa toimi? Tai näyttelijät suoriutui? Entä osotanko jatkoa? Näihin mietteisiin vastauksia arvostelussa.  Oletko nähnyt tämän? Mitä mieltä? Mikä on tämän sarjan paras osa? Entä odotatko jatkoa?  Mainos: Nyt koodilla: leffahullu15 saat 15% alennusta Bad Record Storesta https://www.badrecordstore.fi/?ref=leffahullu Koodilla: LEFFAHULLU saat 10% alennusta Yvolve.fi verkkokaupasta

21 de abr de 202615 min