Een tweede kans in Thorndale

Een tweede kans in Thorndale

Luisterboek door Suzanne Snow

Laat je meevoeren naar een schattig dorpje op het Engelse platteland – voor de lezers van Katie Fforde en Jill Mansell Het is zomer in het knusse dorpje Thorndale, maar sommige mensen hangt alsnog een donkere wolk boven het hoofd… Om te trainen voor een triatlon en een recent trauma te verwerken, huurt Ben een vakantiecottage in Thorndale. Verhuurster Daisy is ervan overtuigd dat de rust en schoonheid van het dorp precies is wat de stadse, overwerkte Ben nodig heeft. Ze wil hem graag helpen de spanning die hij overduidelijk met zich meedraagt te verlichten, maar hoe dichterbij ze komt, des te harder duwt Ben haar weg. Dan komt ze erachter dat Ben een voorliefde voor paarden heeft, en laat Daisy nou vrijwilligerswerk doen bij het lokale paardenopvangcentrum. Is dit de eerste stap om de muur die Ben om zich heen heeft gebouwd af te breken? In de pers 'De Thorndale-serie doet je hunkeren naar luie zomerdagen, lange wandelingen door de natuur, tuinfeesten en huisgemaakte lekkernijen. Suzanne sleept je mee naar een wereld die je nooit meer wilt verlaten!' Emily Bedford, acquirerend redacteur 'Een warme en uitnodigende reeks die je in één ruk wilt uitlezen!' Susan Yearwood, literair agent 'Dit verhaal boeide me vanaf de eerste pagina en hield me tot het einde in haar ban. Hartveroverende romantiek en puur escapisme: dit is precies wat ik zoek in een boek! Ik ga direct door met het volgende deel.' ***** NetGalley-lezer 

Populaire luisterboeken

Jouw aanbieding

Andere exclusieve shows

Super app. Onthoud waar je bent gebleven en wat je interesses zijn. Heel veel keuze!
Makkelijk in gebruik!
App ziet er mooi uit, navigatie is even wennen maar overzichtelijk.

Overal beschikbaar

Luister naar Podimo op je telefoon, tablet, computer of auto!

Een universum van audio-entertainment

Duizenden luisterboeken en exclusieve podcasts voor € 6,99 / maand

Geen advertenties

Verspil geen tijd met het luisteren naar reclameblokken wanneer je luistert naar de exclusieve shows van Podimo.

Jouw aanbieding

Andere exclusieve shows

Populaire luisterboeken