
De Product Owner Podcast
Podcast door De Product Owner Podcast
In de Product Owner Podcast gaat Ruud Adriaans elke week in gesprek met interessante gasten uit de wereld van product. In de afleveringen leer je van de échte ervaringen, lessen en tactieken van product owners, product managers, specialisten en ondernemers. Elke woensdagochtend staat er weer een nieuwe aflevering voor je klaar. Zorg dat je geabonneerd bent - dan sturen we een seintje zodra de nieuwe aflevering online staat.
Probeer 7 dagen gratis
€ 9,99 / maand na proefperiode.Elk moment opzegbaar.
Alle afleveringen
173 afleveringen
In deze aflevering van Product Leaders schuift Hester aan, die binnen het UMC verantwoordelijk is voor het aansturen van een grote groep Product Owners. We gaan in gesprek over hoe je Product Owners actief betrekt bij strategie en productvisie, en hoe je zorgt dat hun werk bijdraagt aan de juiste koers. Hester deelt hoe zij de vertaalslag maakt van strategische doelen naar duidelijke kaders voor haar PO’s. Daarbij benadrukt ze het belang van eigenaarschap én ruimte binnen die kaders. We bespreken hoe je voorkomt dat de visie alleen op papier blijft, en hoe je meet of PO’s in lijn werken met de productrichting. Ook hoor je hoe Hester omgaat met PO’s die moeite hebben met strategisch denken – en hoe je hen hierin begeleidt. Over deze podcast: In de Product Owner podcast spreken we elke week met een interessante gast uit de wereld van product management en gaan we in op echte ervaringen, lessen en tactieken van product owners, ondernemers en specialisten. De Product Owner podcast is een initiatief van productowner.nl [http://productowner.nl/]

In deze aflevering gaat Ruud in gesprek met Willem, de nieuwe Interim Product Owner bij Productowner.nl [http://productowner.nl/], de uitdagingen en kansen van zijn rol. Hoe waren Willems eerste dagen en welke invloed hebben deze op zijn professionele groei? Wat betekent het om als interim Product Owner te werken en hoe draagt dit bij aan zowel persoonlijke als bedrijfsgroei? Willem licht toe hoe de dynamische cultuur bij Productowner.nl [http://productowner.nl/] helpt bij het grijpen van kansen en het leveren van substantiële bijdragen aan het bedrijf. Hij bespreekt ook de balans tussen het werken aan persoonlijke projecten en zijn verantwoordelijkheden binnen het bedrijf. In deze aflevering hebben we het over: interim rollen, groeipaden, teamdynamiek, productstrategie, stakeholdermanagement.

Product Leaders: In deze aflevering bespreekt Ruud met Peter Jansen, Product Lead bij flatexDEGIRO, hoe je als grote productorganisatie innovatief blijft. Innovatie klinkt mooi, maar vraagt om een heldere strategie, flexibele teams en een focus op klantwaarde. Wat zijn de grootste uitdagingen bij het combineren van groei, regelgeving en innovatie? En hoe zorg je ervoor dat teams empowered blijven en motivatie hoog blijft, zelfs in een complexe omgeving? Peter deelt hoe flatexDEGIRO de balans vindt tussen regels en creativiteit, en waarom experimenteren en klantgericht werken essentieel zijn om te blijven vernieuwen. Ook bespreekt hij lessen uit Marty Cagan's boek Transformed en hoe die toepasbaar zijn in zijn dagelijkse praktijk. Een must-listen voor product leaders die hun teams willen klaarstomen voor de toekomst. In deze aflevering hebben we het over: innovatie, strategie, empowered teams, klantgerichtheid, regelgeving, experimenteren, en groei in productorganisaties.

Hoe zorg je ervoor dat je productstrategie écht werkt? Een goed product alleen is niet genoeg. Zonder een sterke propositie en positionering blijft adoptie uit en groeit je product niet zoals je zou willen. In deze aflevering van de Product Owner Podcast deelt Daniël Schafrat, Fractional CPO en ervaren productstrateeg, hoe je product, marketing en sales op elkaar afstemt om duurzame groei te realiseren. Samen met Ruud bespreekt hij hoe je een productstrategie ontwikkelt die impact maakt, hoe je voorkomt dat je in de valkuil van ‘bullshit management’ trapt en wat je kunt doen als groei uitblijft. Een must-listen voor iedereen die strategische keuzes wil maken die écht werken! In deze aflevering hebben we het over: productstrategie, propositie, positionering, product lifecycle, adoptie, go-to-market, productmarketing, groei en strategische keuzes maken. Over deze podcast: In de Product Owner podcast spreken we elke week met een interessante gast uit de wereld van product management en gaan we in op echte ervaringen, lessen en tactieken van product owners, ondernemers en specialisten. De Product Owner podcast is een initiatief van Productowner.nl [http://Productowner.nl]

Hoe los je problemen op en lever je echt waarde? Volgens Sander (CTO bij iBood) doen tools zoals Scrum, Jira of SAFe dat niet – die geven alleen een gevoel van controle. In deze aflevering hoor je hoe je wél echte stappen zet met je team. Ruud en Sander bespreken hoe Product Leaders en Product Owners minder kunnen leunen op processen en meer op nadenken en simpelweg goed je werk doen. Absoluut een aflevering die je aanzet om kritisch te kijken naar je eigen werkwijze.
Probeer 7 dagen gratis
€ 9,99 / maand na proefperiode.Elk moment opzegbaar.
Exclusieve podcasts
Advertentievrij
Gratis podcasts
Luisterboeken
20 uur / maand