
Kop over Kop
Podcast af Eurosport Benelux
Begrænset tilbud
3 måneder kun 9,00 kr.
Derefter 99,00 kr. / månedIngen binding.

Mere end 1 million lyttere
Du vil elske Podimo, og du er ikke alene
Rated 4.7 in the App Store
Læs mere Kop over Kop
In Kop over Kop bespreekt host Sander Valentijn wekelijks alle ins en outs van het wielrennen met de mensen die bijna iedere minuut van elke professionele wielerwedstrijd kijken: de Eurosport commentatoren Bobbie Traksel, Jeroen Vanbelleghem en Jan Hermsen. Aangevuld met bijdrages van onze overige commentatoren en interviews met renners uit het peloton krijg je een wekelijkse dosis terug- en vooruitblikken, nieuws en informatie uit het peloton en anekdotes uit de eigen wielercarrières. ‘Kop over Kop’ geeft zo een unieke kijk op ‘de Koers’. Kop over Kop, de wielerpodcast van Eurosport is vanaf nu wekelijks te luisteren via Eurosport.nl en je favoriete podcast app. Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
Alle episoder
445 episoder
Twee dagen Tour en de mannen van Kop over Kop voelen zich weer verwend. Want na een hectische finale op zaterdag en een prachtige finish op zondag zitten Sander Valentijn, Jan Hermsen, Bobbie Traksel en Jeroen Vanbelleghem klaar om de eerste dagen door te nemen. De fenomenale overwinning van ‘MvdP’ komt uiteraard aan bod en we bespreken tot wanneer hij het geel (en misschien het groen) kan gaan houden. Ook bespreken we het onnodige tijdverlies van Evenepoel in de eerste etappe, het attente rijden van Vingegaard en welke andere renners positief opvielen in de eerste twee dagen. Verder in de voorbeschouwing aandacht voor de etappes t/m vrijdag met veel mogelijkheden voor een soortgelijke finale (en winnaar) als op zondag, de belangrijke tijdrit en een eerste echte grote sprint op de maandag. ---------------------------------------- Hosted on Acast. See acast.com/privacy [https://acast.com/privacy] for more information.

Het geweldige wielerjaar 2025 krijgt vanaf 5 juli een meer dan passend vervolg. De belangrijkste ronde van het jaar start in het prachtige, maar gevaarlijke Noord-Frankrijk en is een parcours om van te dromen. Maar betekent dat ook dat we daarom een droom Tour krijgen? Dat gaan we allemaal doornemen in deze uitgebreide voorbeschouwing op de Tour de France. Sander Valentijn, Jan Hermsen, Bobbie Traksel en Michael Boogerd bespreken uitgebreid de kanshebbers a.d.h.v. de te winnen truien. Is Pogacar te verslaan, mogen we Roglic nog serieus meenemen en welk teams hebben ingewikkelde luxeproblemen? Ook bespreken we uitgebreid de kansen van Mathieu van der Poel op het groen, kanshebbers voor de bollentrui en geven we je wat geweldige tips voor jouw TdF-poule. Maar uiteraard starten we met het parcours: in ongeveer 21 minuten nemen we de 21 etappes door en weet jij in ieder geval wat er elk dag op het programma staat. Maar in de Tour weet je nooit of je krijgt wat je verwacht! ---------------------------------------- Hosted on Acast. See acast.com/privacy [https://acast.com/privacy] for more information.

Een beetje anders dan verwacht won Almeida zijn derde grote rittenkoers dit jaar. Zijn prestaties in de Ronde van Zwitserland zal de concurrentie niet zijn ontgaan, maar wat betekent het met het oog op de Tour? Sander Valentijn, Jeroen Vanbelleghem, Jan Hermsen en Bobbie Traksel bespreken wie en wat hen opviel in Zwitserland en welke sprinter(s) in poleposition staan na de Baloise Belgium Tour. In het nieuws verder aandacht voor een nieuwe puntentelling in de strijd om promotie/degradatie, sprints in Denemarken en of je nou wel of niet eerlijk moet zijn. Verder is Lars van den Berg te gast, die vertelt over zijn ervaringen bij de Giro Next Gen en over de sterren van de toekomst. Tot slot kijken we in geheel eigen stijl vooruit naar de aankomende nationaal kampioenschappen met een sprint in Nederland, klassiekerkansen in België en loodzware wedstrijden in Zuid-Europa. ---------------------------------------- Hosted on Acast. See acast.com/privacy [https://acast.com/privacy] for more information.

Na een week waarin Pogacar maar weer eens liet zien dat hij de te kloppen man is deze Tour, bespreken Sander Valentijn, Jeroen Vanbelleghem en Jan Hermsen wat zij nog meer geleerd hebben deze Dauphiné, Ze discussiëren of Vingegaard tevreden naar huis kan gaan, hoe zijn team ervoor staat richting de Tour en wat de realistische verwachtingen en doelen zijn voor Remco Evenepoel. Ook hoor je wat de rol wordt van Lipowitz, of Van der Poel het groen kan dragen in Parijs en waarom de Dauphiné volgend jaar de Dauphiné niet meer is. Verder bellen we met Emile Wallays – commentator bij Eurosport – om zijn visie te horen over de overwinningen van Paul Magnier in Dwars door Hageland en de Elfstedenronde. En we blikken vooruit: samen met Emile richting de Baloise Belgium Tour en daarna waarom het de rest van de week smullen wordt in de Ronde van Zwitserland met mannen die iets moeten, willen en kunnen over een atypisch maar prachtig parcours. ---------------------------------------- Hosted on Acast. See acast.com/privacy [https://acast.com/privacy] for more information.

Een weekje rust sinds de Giro, maar ga er maar weer voor zitten! Met enkel sterren in het Critérium du Dauphiné begint de Tour de France al heel vroeg dit jaar en Sander Valentijn, Jeroen Vanbelleghem, Jan Hermsen en Bobbie Traksel vertellen je waarom dit zo bijzonder is. We nemen de etappes door, waar voor wie de beste kansen liggen en hoe de grote sterren ervoor staan. Wanneer kunnen de drie favorieten Pogacar, Vingegaard en Evenepoel tevreden naar huis? Tevreden word je sowieso van deze aflevering, want we nemen ook de laatste veranderingen door in de strijd om promotie/degradatie en stellen onze eigen WorldTour Power Rankings op. Want via een roze bril ziet de top-5 er misschien wel heel anders uit dan je zou verwachten. ---------------------------------------- Hosted on Acast. See acast.com/privacy [https://acast.com/privacy] for more information.

Rated 4.7 in the App Store
Begrænset tilbud
3 måneder kun 9,00 kr.
Derefter 99,00 kr. / månedIngen binding.
Eksklusive podcasts
Uden reklamer
Gratis podcasts
Lydbøger
20 timer / måned