
Mina 100 bästa vänner
Podcast by Hedda Berglund
Mina 100 bästa vänner är en programserie där jag, Hedda Berglund, intervjuar och pratar med vänner.
Start 60 days free trial
99,00 kr. / month after trial.Cancel anytime.
All episodes
4 episodes
Hur går tankarna innan man ska åka iväg på en resa på obestämd tid, vad är det som krävs för att man ska känna sig nöjd och vad finns det egentligen för hjälp att få när man mår så dåligt att man inte kan ta sig ur sängen? I avsnitt nummer två av "Mina 100 bästa vänner" träffar jag min vän Linnea Johansson, bara en dag före hennes avresa till Asien. Musik: Björn Olsson.

itunes pic [https://assets.podomatic.net/ts/02/d2/3f/berglund-hedda/1400x1400_11308710.jpg] Hur går tankarna innan man ska åka iväg på en resa på obestämd tid, vad är det som krävs för att man ska känna sig nöjd och vad finns det egentligen för hjälp att få när man mår så dåligt att man inte kan ta sig ur sängen? I avsnitt nummer två av "Mina 100 bästa vänner" träffar jag min vän Linnea Johansson, bara en dag före hennes avresa till Asien. Musik: Björn Olsson.

Jag träffar min vän Brian Kemler som jobbar på Googles huvudkontor i Silicon Valley. Han berättar om hur det är att jobba på Google om hur han lanserade Google i Burma och mycket, mycket mer. Musik: Björn Olsson

itunes pic [https://assets.podomatic.net/ts/02/d2/3f/berglund-hedda/1400x1400_11267087.jpg] Jag träffar min vän Brian Kemler som jobbar på Googles huvudkontor i Silicon Valley. Han berättar om hur det är att jobba på Google om hur han lanserade Google i Burma och mycket, mycket mer. Musik: Björn Olsson
Start 60 days free trial
99,00 kr. / month after trial.Cancel anytime.
Exclusive podcasts
Ad free
Non-Podimo podcasts
Audiobooks
20 hours / month