Cover image of show The Art Connector Podcast

The Art Connector Podcast

Podcast by Jeannette Ten Kate

Dutch

Culture & leisure

Limited Offer

1 month for 9 kr.

Then 99 kr. / monthCancel anytime.

  • 20 hours of audiobooks / month
  • Podcasts only on Podimo
  • All free podcasts
Get Started

About The Art Connector Podcast

Kunstconsultant en contemporary art-specialist Jeannette ten Kate duikt in de laatste trends en ontwikkelingen op de kunstmarkt. Wie zijn de grote spelers, makers en kopers? Hoe verhoudt de Nederlandse markt zich tot de internationale? En wat betekenen de huidige omstandigheden voor het kunst- en veilingwezen? The Art Connector Podcast zoekt het uit!

All episodes

14 episodes

episode S01E14 The Art Connector Podcast: Annet Gelink (Annet Gelink Gallery) artwork

S01E14 The Art Connector Podcast: Annet Gelink (Annet Gelink Gallery)

Annet Gelink richtte in 2000 Annet Gelink Gallery op, dat in ons land uitgroeide tot één van de belangrijkste galeries voor (internationale) hedendaagse kunst. Dit jaar neemt Annet als enige Nederlandse galerie deel aan Art Basel, dat volgende week van start gaat. Hoe heeft Annet de verhouding tussen markt, musea en particulieren zien veranderen? Wat typeert volgens haar de nieuwe generatie kopers? En waarom toont zij op de beurs geen prijzen bij de werken? Je hoort het in de nieuwste aflevering van The Art Connector Podcast!

11 Jun 2022 - 39 min
episode S01E13 The Art Connector Podcast: Rein Wolfs (Stedelijk Museum Amsterdam) artwork

S01E13 The Art Connector Podcast: Rein Wolfs (Stedelijk Museum Amsterdam)

Internationaal gevierd museumdirecteur Rein Wolfs maakte o.a. de Bundeskunsthalle in Bonn tot een groot succes. Sinds december 2019 is hij directeur van het Stedelijk Museum Amsterdam. Hoe heeft hij de rol van het museum in de afgelopen decennia zien veranderen en hoe neemt hij onderwerpen als diversiteit en inclusie mee in zijn beleid? Hoe dicht je gaten in een collectie en waar let je op bij het aankopen van moderne en hedendaagse kunst? Je hoort het in de nieuwste aflevering van The Art Connector Podcast!

4 Feb 2022 - 41 min
episode S01E12 The Art Connector Podcast: Carolyn Drake (Mendes Wood DM) artwork

S01E12 The Art Connector Podcast: Carolyn Drake (Mendes Wood DM)

Carolyn Drake is sinds 2017 partner van de Braziliaanse galerie Mendes Wood DM, die is opgericht om Braziliaanse en internationale kunstenaars met elkaar in dialoog te brengen en zo kruisbestuiving te stimuleren. De galerie heeft buiten São Paulo vestigingen in Brussel en New York en neemt deel aan belangrijke internationale kunstbeurzen, waaronder Art Basel. Wat is de missie van Mendes Wood DM en hoe helpen verschillende plekken in de wereld om deze te volbrengen? Hoe geef je jonge kunstenaars een plek binnen zowel de lokale als wereldwijde markt en wat is het voordeel van werken met meerdere partners? Je hoort het in een nieuwe aflevering van The Art Connector Podcast!

17 Dec 2021 - 34 min
episode S01E11 The Art Connector Podcast: Emilie Gordenker (Van Gogh Museum) artwork

S01E11 The Art Connector Podcast: Emilie Gordenker (Van Gogh Museum)

Emilie Gordenker is de eerste vrouwelijke directeur van het Van Gogh Museum. Na 12 jaar leider te zijn geweest van het Mauritshuis, dat zij door een enorme renovatie en uitbreiding loodste, maakte Emilie in 2019 de overstap naar het Van Gogh. Hoe ga je om met tegenslagen, zoals een pandemie of een schadeclaim van 300 miljoen dollar? Wat is het aankoopbeleid en wat betekent het museum zelf voor de markt? Je hoort het in de nieuwste aflevering van The Art Connector Podcast.

18 Nov 2021 - 47 min
episode S01E10 The Art Connector Podcast: Rafaël Rozendaal artwork

S01E10 The Art Connector Podcast: Rafaël Rozendaal

Al in 2000 begon Rafaël Rozendaal met het maken van internetkunst. Inmiddels worden zijn websites door tientallen miljoenen bezoekers per jaar bezocht en hebben de NFT's die hij maakt wereldwijd succes. Zijn werk is aangekocht door o.a. het New Yorkse Whitney Museum, Stedelijk Museum en Centre Pompidou, en met zijn Bring Your Own Beamer (BYOB)-project was hij onderdeel van de Biënnale van Venetië. Hoe ziet Rafaël de recente ontwikkelingen in digitale kunst en wordt zijn werk daardoor beïnvloed? Waarom plaatst hij zijn kunst in de publieke ruimte en hoe ziet volgens hem de toekomst voor de NFT-markt eruit? Je hoort het in de nieuwste aflevering van The Art Connector Podcast!

28 Oct 2021 - 41 min
En fantastisk app med et enormt stort udvalg af spændende podcasts. Podimo formår virkelig at lave godt indhold, der takler de lidt mere svære emner. At der så også er lydbøger oveni til en billig pris, gør at det er blevet min favorit app.
En fantastisk app med et enormt stort udvalg af spændende podcasts. Podimo formår virkelig at lave godt indhold, der takler de lidt mere svære emner. At der så også er lydbøger oveni til en billig pris, gør at det er blevet min favorit app.
Rigtig god tjeneste med gode eksklusive podcasts og derudover et kæmpe udvalg af podcasts og lydbøger. Kan varmt anbefales, om ikke andet så udelukkende pga Dårligdommerne, Klovn podcast, Hakkedrengene og Han duo 😁 👍
Podimo er blevet uundværlig! Til lange bilture, hverdagen, rengøringen og i det hele taget, når man trænger til lidt adspredelse.

Choose your subscription

Most popular

Limited Offer

Premium

20 hours of audiobooks

  • Podcasts only on Podimo

  • No ads in Podimo shows

  • Cancel anytime

1 month for 9 kr.
Then 99 kr. / month

Get Started

Premium Plus

Unlimited audiobooks

  • Podcasts only on Podimo

  • No ads in Podimo shows

  • Cancel anytime

Start 7 days free trial
Then 129 kr. / month

Start for free

Only on Podimo

Popular audiobooks

Get Started

1 month for 9 kr. Then 99 kr. / month. Cancel anytime.