NOS Met het Oog op Morgen

Nederlandse reddingswerkers in Venezuela, de opmars van het Marokkaanse voetbal en morgen zou André Hazes 75 zijn geworden?

52 min · I går
episode Nederlandse reddingswerkers in Venezuela, de opmars van het Marokkaanse voetbal en morgen zou André Hazes 75 zijn geworden? cover

Description

Met vandaag: Nederlands reddingsteam zoekt vijf dagen na aardbeving naar overlevenden in Venezuela | Wat is de verklaring van de opmars van het Marokkaans voetbalelftal en welke rol spelen voetballers uit de diaspora daarbij? | De oud-ministers Kasja Ollongren en Casper Veldkamp krijgen topbanen in Brussel, wat gaan ze daar doen en wat levert dat Nederland? |  Morgen zou André Hazes 75 jaar oud zijn geworden. Frederique Spigt over de tijdloze kwaliteit van zijn liedjes | Presentatie: Wilfried de Jong.

Comments

0

Be the first to comment

Sign up now and become a member of the NOS Met het Oog op Morgen community!

Get Started

1 month for 9 kr.

Then 99 kr. / month · Cancel anytime.

  • Podcasts kun på Podimo
  • 20 lydbogstimer pr. måned
  • Gratis podcasts

All episodes

100 episodes