Reality Check - B&B Vol Liefde
Er ontstaat een enorme discussie in de studio over of Arie wel of niet geschikt is voor Caroline. Jan is team Gilberto terwijl Willem en Steven lijnrecht tegenover hem komen te staan als team Arie. Er wordt zelfs gescandeerd. Kunnen ze elkaar nog de hand schudden achteraf? Ook hebben ze het over het vrouwentesten van Thomas, is dit de juiste aanpak? En Huib blijkt een georganiseerde kwal. Heb jij een hot take, spannende juice of wil je graag je mening met ons delen? Stuur dan een voicememo op Instagram. En volg ons daar ook voor memes, behind the scenes en veel meer. Ga naar @realitycheck_depodcast op Instagram en TikTok. Klaar voor je beste nachtrust ooit? Ga naar mattsleeps.com en gebruik code [REALITY] voor een extra verrassingskorting bovenop de lopende acties. Adverteren in deze podcast? Kijk op adverteren.podimo.nl voor alle mogelijkheden.
395 episodes
Comments
73Team Arie of Team Gilberto?
Hoop dat onze luisteraars wél uit het juiste hout gesneden zijn.
Team Gilberto. Hij geeft haar ruimte en kan lekker op z’n kont zitten en een Arie inhuren om Carolien te helpen bij de klusjes. Hij voldoet gewoon helemaal aan haar eisen, want hij heeft goeie tanden. Je hebt meestal een tegenpool nodig. Arie is codependent en kruipt voor Carolien en dat gaat bij elke zelfstandige vrouw op den duur vervelen.
Ze zegt ; “Toch wel even lekker een keertje zo wat anders en eruit” en ik geloof gewoon niet dat er iets uit de mond van Carolien komt wat ze niet echt meent.
Team Arie!🎉🤗👌🏻
ARIE! 🔥
Meneertje probeert het sentiment te beïnvloeden met zo’n snelle reactie. 🫠
ARIE! 🔥
Willem en ik zijn weer vrienden trouwens! 🫶
Pak van ons hart! ♥️
Het leukste trio! 😂 Ik hoop dat jullie Arie een keer uitnodigen, want dan is bij voorbaat mijn favoriete kwartet al geboren. 😂
Jongens verzin iets dat je als trio kunt blijven podcasten want jullie chemie is geweldig.
Geweldige aflevering weer mannen, en helemaal eens met Willem: helemaal niet wild en gewoon normaal! 😁 Jullie zijj echt in gesprek met elkaar, er wordt nauwelijks op laptopschernpjes gekeken en jullie kijken alledrie verder dan je neus lang is. Willem met zijn rake en gevatte inzichten, Steven met ondeugende ‘duidingen’ en rots in de branding Jan die het mannenschip toch telkens weer op koers houdt 💚 Ook goed dat Jan als kapitein het roer terug aan Willem gaf, want was ijzersterk. 💪🏻
Bedankt voor het maken van deze fantastische aflevering mannen. Jullie zijn episch ❤️
Steven Streek 🥰
😂😂
Uit een artikel van de Volkskrant van 6 augustus 2026 'Vijf inzichten over aantrekkingskracht' blijkt dat liefde wel degelijk heel vaak begint uit vriendschap. Alleen ik denk dat dit programma een hele slechte voedingsbodem is voor liefde vanuit vriendschap.
Willem, wat een super gevatte observatie over Huib & Mireille. Mijn mening is bijgesteld. Maar ik wil toch nog even een kleine lans breken voor haar, want ze managed dit al jaren helemaal in haar eentje. Iets wat vrouwen vaak niet snel willen benoemen.
Helemaal eens met jou. Dat had ik nog even moeten nuanceren eigenlijk in de uitzending, want dat realiseerde ik me ook tijdens het kijken.
Ik denk dat ze ook in haar achterhoofd houdt dat zo’n opmerking haar b&b in diskrediet kan brengen.
(Vervolg) nauwelijks op laptopschermen gekeken maar echt met elkaar gesproken en redeneerd! Willem die rake en diepere analyses geeft, Steven die guitig duid en Jan die het mannenschip telkens op koers houdt en als kapitein niet te beroerd is om het roer terug te geven aan Willem voor een (achteraf) ijzersterke uitgebreide analyse. Jullie views zijn niet voor niks skyhigh, dank voor het OPNEMEN weer. Ik kan er wel 1,5 uur naar luisteren.
Bedankt voor het opnemen🙇🏽♀️
Arie!
Ik vind jullie iets te hard over Lynn. Lynn is jong en praat veel, maar ik denk zelf dat dat ook komt omdat het daar zo’n verschrikkelijk saaie en oppervlakkige bedoeling is. De gesprekken gaan helemaal nergens over. Thomas praat over sporten, over “vroeger” en over leeftijden. “Hoe oud ben je ook alweer?” En Mexx zegt helemaal niets. Als je extravert bent zoals Lynn rol je dan soms een beetje over je woorden. Haar bucketlist vind ik ook niet gek. Als stewardess prima te verwezenlijken.
Ja je hebt gelijk. Als ze er volgende week nog is, ga ik met een positievere blik naar haar kijken.
Fair
Lynn is 2D ehehehehheeheh
Jan, wat doe het goed als host. En fijn dat je ingreep op dat de rest ook letterlijk meeging in de messen/vorken metafoor.
Arie! Die helpt tenminste met ontbijt maken
Willem is right met de adhd. Slim
Hartjes voor jullie alle drie ♥️♥️♥️
O Jan, je had het zwaar! 😂
Hard werken!
Zei Arie nou ‘zo, ik heb iets groots neergelegd’ en bedoelde hij daarmee ‘op de wc’?
Oh jazeker
Vergeet niet het ‘met uw welnemen’ 😂
❤️Willem
Jan helemaal eens met jou!! Heb Mireille ook nog niet gezien als leuke vrouw. Overigens wel team Arie 😶
Arie!
Supertrio! Wel jammer dat mensen afgekapt worden vanwege de tijd. Lekker laten yappen. Daarom luisteren we!
Jan ik vind je echt te gehaast. Je zit teveel op de tijd. Luistert niet fijn.
Helemaal mee eens. Geeft de podcast veel spanning en minder chill om naar te luisteren. Vind die lange analyses heerlijk, vooral van Willem.
Grappig, ik zat bij deze juist totaal niet op de tijd. Het was ook onze langste opname tot dusver. Ik vind het wel fijn om het tempo hoog te houden, daar was ik in ieder geval een keer iets te gretig in. 😅
Zonder kapitein Jan zijn we stuurloos op de roerige zee.
Hartjes voor jullie alle drie ♥️♥️♥️
Ik geniet elke keer van jullie! ❤️
Red Arie! Tijd voor een Extreme Makeover.
Eerlijk gezegd vind ik gewoon dat Arie behandeld wordt als een soort voetveeg/personeel heel zielig hij verdient echt een leuke vrouw
(Vervolg 2) het roer terug aan Willem te geven voor een (wat blijkt) ijzersterke deepdive! Dank weer voor het OPNEMEN mannen, jullie luistercijfers zijn niet voor niks skyhigh! 💚
Arie arie arie!
Arie 100%
willem 💥
Arie🫶
Team Arie! En gelukkig een keer geen Rivella... Zo nep die promotie. Of vinden jullie het echt lekker? 😉
Ik vind het erg verfrissend!
Ik heb vandaag weer een glaasje genomen hoor. Proost!
Is gewoon lekker 😳
Heel lekker!
Rivella wordt gemaakt van wei, het waterige deel dat overblijft bij de kaasbereiding.
Niemand houd toch van Rivella!
Arie!
Arie!!!
Arie is zichzelf compleet kwijtgeraakt.
Sorry ik skip alles van die Caroline, ik vind haar zó vies kan er niet naar kijken. 🤷🏼♀️
Team Arie
Ik begrijp alleen gilberto
Die hele Timothy...verwende baby. En dat gelul met die kreeft is super zielig.
Wat betreft Mexx ben ik het 💯% met Willem, de man met de blonde kuif en zwarte bril🤓, volledig eens!🤗👌🏻
Arie!!!
Team Arie!!! Maar ik vrees wel dat het weer zo'n situatie als bij Magda en Gene/Iris en Jan van het vorige seizoen gaat worden...
🥰WILLEM!
Devon is een leuke naam, spreek t uit als de Engelse streek, niet als Defonn😂
Uiteraard heet mijn zoon Devon
Team Arie of Team Gilberto?
ARIE! 🔥