Vaba mikrofon
No ja kuna Ronald seal Kuressaares pikalt ei püsinud, nagu arvata oli, siis tuli ta Tallinnasse. Ja sestap salvestasime episoodi Jakobi kodus. Lihtsalt niisama. Mõnus kah. Rääkisime juttu, isiklikel teemadel, ja siis veidi Obamast. * Tanja, oh miks sa vaatad koguaeg paremale? * Google GBoard Võro kiilis. Aga kõige kaunimat sõna ta ikka ei tea. * Mis on sinu suurim miinus? * Kas kodukontor toimib? * Kuidas end motiveerida? * Mis aitab sul lõõgastuda? Ehk leiame vabandusi pikutamiseks * Ronald soovitab: Roadtrippers * Kas AI jaoks on vaja seadusandlust? * Obamad allkirjastasid Netflixiga lepingu: ehk millist presidenti nad mängima hakkavad? * Millal jõuab esimene Eesti seriaal Netflixi? Ja veelgi tähtsam, milline seriaal sinna üldse jõuda võiks? Täname ka meie häid patreoni toetajaid Martin, Rasmus, Kristian, Mikk, Reimo, Jim, Gert ja Ivo Toeta sinagi meid: www.patreon.com/vabamikrofon Kuidas saab meid jälgida ja kuulata? Instagram: www.instagram.com/vabamikrofon/ Twitter: twitter.com/vabamikrofon iTunes: itunes.apple.com/ee/podcast/vaba-…d1129108976?mt=2 Facebook: www.facebook.com/vabamikrofon/ Soundcloud: @vaba-mikrofon RSS: feed:feeds.soundcloud.com/users/soundclo…109/sounds.rss Võta meiega ühendust: vabamikrofon@gmail.com
62 episodes
Comments
0Be the first to comment
Sign up now and become a member of the Vaba mikrofon community!