SFI Academic IT Festival
Podcast gratuito

SFI Academic IT Festival

Podcast de SFI Academic IT Festival

Prueba gratis
[EN] Academic IT Festival is an international conference organized since 2005 by students for everyone who is interested in IT and new technologies. Each year in Kraków we gather IT-enthusiasts from the entire world along with people passionate about informatics, regardless of their profession. [PL] Studencki Festiwal Informatyczny jest międzynarodową konferencją organizowaną od 2005 r. przez studentów, dla wszystkich zainteresowanych informatyką i nowymi technologiami. Co roku, w Krakowie, jednoczy ona pochodzących z całego świata informatyków, a także wszystkich pasjonatów tej dziedziny, niezależnie od ich profesji. 

Este podcast se puede escuchar gratuitamente en todos las plataformas y en la app de Podimo sin necesidad de suscripción.

Todos los episodios

33 episodios
episode Tomasz Sapalski - Czy dobre CV to krótkie CV? artwork
Tomasz Sapalski - Czy dobre CV to krótkie CV?

[PL] Jakie błędy popełniają osoby rekrutujące się w IT? Jak wyróżnić się ze swoim CV? Jak poradzić sobie z trudnymi pytaniami na rozmowie kwalifikacyjnej? O tym, na co zwraca uwagę rekruter oraz jak dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej usłyszycie w naszym najnowszym odcinku SFIpodcastu. Tomasz Sapalski, Solution Architect oraz trener bootcampowy, podzielił się z nami swoją wiedzą w zakresie rekrutacji w IT.

10 jun 2021 - 1 h 0 min
episode Krzysztof Kempiński - Co w Ruby on Rails może być bardziej urzekającego niż w php? artwork
Krzysztof Kempiński - Co w Ruby on Rails może być bardziej urzekającego niż w php?

[PL] Jak ważna jest i od czego zależy marka osobista programisty? Jakie są plusy i minusy bycia freelancerem? Czy udział w konferencjach jest ważny w branży IT? Krzysztof Kempiński podzielił się z nami wskazówkami, jak radzić sobie z błędami w pracy oraz jak zacząć swoją przygodę z IT. Opowiedział też o swoich doświadczeniach w branży.

20 may 2021 - 54 min
episode Kinga Gaździńska - Jak rozwijać się w IT, żeby nie zwariować? artwork
Kinga Gaździńska - Jak rozwijać się w IT, żeby nie zwariować?

[PL] Czy praca zdalna ma same zalety? Czy wspólna praca nad projektem może czegoś nauczyć? Dokąd zmierza unifikacja .NET i czy na pewno w dobrym kierunku? W najnowszym odcinku rozmawiamy z Kingą Gaździńską m.in. o .NET i pracy w IT. Kinga jest programistką i architektką (in the making) w Grupie Pracuj. Nie boi się publicznie dzielić przemyśleniami - uważa, że dzięki temu może dowiedzieć się więcej i szybciej. Ma za sobą wystąpienia m.in. na .NET Developer Days (o GraphQL), Studenckim Festiwalu Informatycznym (o modelu aktorów w Akka .NET) i na MeetUp (Cohesion vs coupling).

06 may 2021 - 57 min
episode Elżbieta Krutysza - Czy kartka i długopis wystarczą, aby rozpocząć karierę UX Designera? artwork
Elżbieta Krutysza - Czy kartka i długopis wystarczą, aby rozpocząć karierę UX Designera?

[PL] Dlaczego warto zajmować się UX Designem? Jak UX przydaje się w biznesie? Czy warto decydować się na studia związane z UX? O UX Designie posłuchacie w naszym najnowszym podcaście z Elżbietą Krutyszą, miłośniczką nowych technologii, UX designerem i architektem informacji z ponad 15-letnim doświadczeniem!

22 abr 2021 - 1 h 2 min
episode Piotr Faliszewski - Co algorytmy wyborcze mają wspólnego z polityką? artwork
Piotr Faliszewski - Co algorytmy wyborcze mają wspólnego z polityką?

[PL] Czy w Polsce poświęca się wystarczająco dużo uwagi nauce? Czy praca badawcza łączy się z dydaktyką, czy jest jej konkurencją? Na co przeznacza się 1,4 mln Euro w badaniach informatycznych? Czy problem p vs np zostanie kiedykolwiek rozwiązany i kiedy to może nastąpić? O swoim zainteresowaniu teorią obliczeniową oraz prowadzonych badaniach opowiedział nam prof. AGH Piotr Faliszewski. Jest laureatem wielu nagród, nagrody naukowej czasopisma Polityka w kategorii nauk technicznych oraz nagrody przyznawanej przez fundację Humboldta. W grudniu otrzymał grant ERC przyznawany przez organ Unii Europejskiej promujący najlepsze z najlepszych badań naukowych.

08 abr 2021 - 28 min
Soy muy de podcasts. Mientras hago la cama, mientras recojo la casa, mientras trabajo… Y en Podimo encuentro podcast que me encantan. De emprendimiento, de salid, de humor… De lo que quiera! Estoy encantada 👍
MI TOC es feliz, que maravilla. Ordenador, limpio, sugerencias de categorías nuevas a explorar!!!
Me suscribi con los 14 días de prueba para escuchar el Podcast de Misterios Cotidianos, pero al final me quedo mas tiempo porque hacia tiempo que no me reía tanto. Tiene Podcast muy buenos y la aplicación funciona bien.
App ligera, eficiente, encuentras rápido tus podcast favoritos. Diseño sencillo y bonito. me gustó.
contenidos frescos e inteligentes
La App va francamente bien y el precio me parece muy justo para pagar a gente que nos da horas y horas de contenido. Espero poder seguir usándola asiduamente.

Disponible en todas partes

¡Escucha Podimo en tu móvil, tablet, ordenador o coche!

Un universo de entretenimiento en audio

Miles de podcast y audiolibros exclusivos

Sin anuncios

No pierdas tiempo escuchando anuncios cuando escuches los contenidos de Podimo.

Tu oferta:

Acceso ilimitado a todos los podcasts exclusivos
Sin anuncios
Descubre miles de audiolibros
Después de la prueba 4,99 € / mes. Sin compromiso

Otros podcasts exclusivos

Audiolibros populares