
Escuchar VMT To Go – Podcasts uit de voedingsindustrie
Podcast de RedactieVMT
De voedingsmiddelenindustrie staat nooit stil. Wat zijn de belangrijkste innovaties en trends? Wat betekent duurzaamheid in food? Hoe ontwikkel je een nieuw product en hoe gaat een producent om met voedselveiligheid en kwaliteit? Luisterartikelen en podcasts van vmt.nl
Empieza 30 días de prueba
4,99 € / mes después de la prueba.Cancela cuando quieras.
Todos los episodios
61 episodios
Joris Lohman - politicoloog en systeemdenker - dook de geschiedenis van ons voedselsysteem in. In het boek Boter, kaas en havermelk deelt hij zijn bevindingen en geeft adviezen voor de verwarde eter. In deze podcast spreekt redacteur Dionne Irving hem over het boek. Ze spreken over profeten en tovenaars, de complexiteit van de eiwittransitie en of een circulaire economie echt mogelijk is. Hij geeft ook tips voor de 'verwarde productontwikkelaar'.

De SIAL 2024 in Parijs, een van de grootste voedingsmiddelenbeurzen ter wereld, brengt dit jaar opnieuw duizenden bedrijven en merken uit de internationale foodsector samen. Willem Paul de Mooij en Carmen Groeneveld van VMT beginnen hun beursbezoek op het innovatieplein, waar zij de nieuwste trends ontdekken. In deze podcast bespreken zij de innovaties opvallen.

Trendwatcher Mariëlle Bordewijk bespreekt met Dionne Irving van VMT een aantal trends die 2025 zullen vormgeven. Van de groeiende invloed van AI in productontwikkeling tot de populariteit van biologisch en regeneratieve landbouw, Mariëlle deelt waardevolle inzichten waar productontwikkelaars hun voordeel mee kunnen doen. Lees meer op: https://www.vmt.nl/ingredient-product en https://foodbydesign.nl/innovation-blog

Ariane van Mancius van NowNewNext kijkt niet naar de harde grenzen tussen de generaties, maar vooral naar de drijfveren. Daar zit een overlap in, maar ook grote verschillen. In de podcast vertelt de duurzaamheids- en verpakkingsexpert hoe de drijfveren productontwikkeling kunnen informeren. Ariane zal op het Food Future Event van VMT op 3 oktober 2024 aanstaande een interactieve ontbijtsessie verzorgen voor jonge productontwikkelaars. In deze podcast praten we onder andere over: * Hoe je bent opgegroeid in de eerste twintig jaar vormt je als generatie. De millennial is deels digitaal opgegroeid, gen Z helemaal. * Gen Z is erg op zoek naar avontuur in eten. Ze kunnen veel geld uitgeven aan een koffie onderweg. * Voedsellandschap is veranderd vanaf de millennial: “Alles was mogelijk, de Knorr Wereldgerechten kwamen op.” * The power van TikTok met de Dubaireep als voorbeeld. En wat kan een doorsnee foodbedrijf hiermee? * Ook babyboomer is sinds corona ook meer online. Ze hebben meer dan gen Z geld om uit te geven. * Gen Z is heel paradoxaal: van Primark tot havermelkcappuccino. * Bedrijven moeten kijken of de snelle trends bij hen passen. * En nog veel meer: van Roxy Dekker tot edamameboontjes! Bekijk het programma van het Food Future Event: www.vmt.nl/foodfuture Meer over Ariane en NowNewNext: www.nownewnext.nl

Producten die op de grond vallen en netjes weer op de productielijn worden gelegd. Dat gebeurt nog steeds, zélfs tijdens een audit. Toch zijn dit incidenten en doen producenten het grotendeels correct. Dit vertellen auditors Ans van Bergen en Mark de Langen in een podcast met VMT. De auditors vertellen meer over hoe zij audits ervaren, wat zij zoal tegenkomen en wat zij voor tips hebben voor producenten.
Empieza 30 días de prueba
4,99 € / mes después de la prueba.Cancela cuando quieras.
Podcasts exclusivos
Sin anuncios
Podcast gratuitos
Audiolibros
20 horas / mes