Zwijg als het graf

Zwijg als het graf

Luisterboek door Carla Kovach

Dé pageturner voor fans van Robert Bryndza en M.J. Arlidge Gekleed in opzichtige halloweenkostuums doorkruizen twee tienermeisjes het bos op hun weg naar de buitenwijken van de stad. Maar voor ze de veilige straten bereiken, doen ze een schokkende ontdekking. Midden op het pad vinden ze een oud stuk touw dat verder het duister in leidt, naar een hoop omgewoelde aarde. De meisjes beginnen te graven en stuiten op iets wat ze niet goed kunnen plaatsen. Maar als ze zich realiseren wat ze hebben ontdekt, wordt de stilte doorbroken door hun ijzingwekkende geschreeuw... De meisjes ontvluchten het bos zo snel als ze kunnen, zonder de persoon te zien die vanuit de schaduw alles gadeslaat. Wanneer een paar dagen later nog een graf wordt gevonden, is het voor detective Gina Harte duidelijk dat een seriemoordenaar het kleine stadje teistert. Maar op wie heeft de moordenaar het nu voorzien? En wanneer wordt er weer een graf gevuld? In de pers 'Gina Harte is een stoere rechercheur die haar mannetje staat.' De Telegraaf 'Gina Harte is lekker assertief.' Vrouw Glossy 'Een echte pageturner.' Leidsch Dagblad 'Een must-read voor thrillerliefhebbers!' Vrouwenthrillers.nl 

Populaire luisterboeken

Jouw aanbieding

20 uur luisterboeken per maand voor € 6,99 / maand, of onbeperkt luisteren voor slechts € 11,99 / maand
Ongelimiteerd toegang tot exclusieve podcasts
Luister offline: Neem je podcasts en luisterboeken mee onderweg
Alleen na proefperiode € 6,99 / maand. Geen verplichtingen.

Andere exclusieve shows

Super app. Onthoud waar je bent gebleven en wat je interesses zijn. Heel veel keuze!
Makkelijk in gebruik!
App ziet er mooi uit, navigatie is even wennen maar overzichtelijk.

Overal beschikbaar

Luister naar Podimo op je telefoon, tablet, computer of auto!

Een universum van audio-entertainment

Duizenden luisterboeken en exclusieve podcasts

Geen advertenties

Verspil geen tijd met het luisteren naar reclameblokken wanneer je luistert naar de exclusieve shows van Podimo.

Andere exclusieve shows

Populaire luisterboeken