Joko saa luovuttaa?

Skarpe Diem: rohtoja ja reseptejä

😂🥂3.2K89 min · Gisteren
aflevering Skarpe Diem: rohtoja ja reseptejä artwork

Beschrijving

Unohdatko sinäkin joskus ottaa lääkkeet? Mikä siihen voisi auttaa? Toinen kuulijan kysymys ajaa Niinan ja Paulan suorastaan välirikkoon: mitä arkiruokaa suosittelisitte? Miten tästä voi syntyä huuto ja möksähdys? Kuuntele ja ota selvää!

Reacties

8
justy
justy

iPhonessa on Terveys-apissa mahdollisuus listata lääkkeet ja laittaa niistä muistutus. Mulla on se, jos silmät ei satu osumaan dosettiin heti kun herään. (Nukun dosetti tyynyn vieressä sängyssä. 😂)

sfkirsi
sfkirsi

Mitkä olis hyvät kengät? Aina sanotaan, että laita hyvät kengät jalkaan. Lähtökohtaisesti en laita huonoja kenkiä koskaan tarkoituksella. Mutta mikä on paras kenkä ehtoopuolen neidolle? Leveällä jalalla varustettu ja Polvi vaivaakin löytyy. Joku siis arkimono etsinnässä, ei korkkarit kattoon malli. Kiitos🌹

Probeer 14 dagen gratis

€ 9,99 / maand na proefperiode. · Elk moment opzegbaar.

  • Podcasts die je alleen op Podimo hoort
  • 20 uur luisterboeken / maand
  • Gratis podcasts

Alle afleveringen

52 afleveringen