
BNR Ondernemerspanel | BNR
Podcast von BNR Nieuwsradio
Nimm diesen Podcast mit

Mehr als 1 Million Hörer*innen
Du wirst Podimo lieben und damit bist du nicht allein
Mit 4,7 Sternen im App Store bewertet
Alle Folgen
284 Folgen
Steeds minder tieners beginnen een bedrijf, meldt de Kamer van Koophandel. Toegenomen regelgeving en hoge kosten maakt het ze alles behalve makkelijk. En: de arbeidsinspectie meldt meer dodelijke bedrijfsongevallen. Dat en meer bespreken we in het Ondernemerspanel van BNR Zakendoen Panelleden Presentator Thomas van Zijl gaat in gesprek met het ondernemerspanel, dat deze keer bestaat uit: - Hans Mulder, directeur van Viagroep - Eduard Schaepman, serieondernemer. Abonneer je op de podcast Ga naar de pagina van het ondernemerspanel [https://www.bnr.nl/podcast/zakendoen-ondernemerspanel/] en abonneer je op de podcast, ook te beluisteren via Apple Podcast, Spotify en elke vrijdag live om 11:30 uur in BNR Zakendoen. See omnystudio.com/listener [https://omnystudio.com/listener] for privacy information.

De webshop op TikTok moet de toekomst worden. En: Franchisenemers nemen afscheid van Blokker. Dat en meer bespreken we in het Ondernemerspanel van BNR Zakendoen Panelleden Presentator Thomas van Zijl gaat in gesprek met het ondernemerspanel, dat deze keer bestaat uit: - Karlijn L'Ortye Serie ondernemer, expert in leiderschaps- en organisatieontwikkeling en oprichter van social impact platform MO the movement. - Joyce Knappe, Directeur Pro Parents. Abonneer je op de podcast Ga naar de pagina van het ondernemerspanel [https://www.bnr.nl/podcast/zakendoen-ondernemerspanel/] en abonneer je op de podcast, ook te beluisteren via Apple Podcast, Spotify en elke vrijdag live om 11:30 uur in BNR Zakendoen. See omnystudio.com/listener [https://omnystudio.com/listener] for privacy information.

Er zijn minder vacatures voor starters dan vorig jaar, en dat komt mede door AI. En: Het ministerie van Financiën heeft onderzocht hoeveel het oplevert om een pakket fiscale regelingen te schrappen of aan te passen: maar liefst 35 miljard. Dat en meer bespreken we in het Ondernemerspanel van BNR Zakendoen Panelleden Presentator Thomas van Zijl gaat in gesprek met het ondernemerspanel, dat deze keer bestaat uit: - Erik Peekel, eigenaar Aaaaha! Bureau voor live communicatie - Arko van Brakel van de Stichting 155 help een bedrijf Abonneer je op de podcast Ga naar de pagina van het ondernemerspanel [https://www.bnr.nl/podcast/zakendoen-ondernemerspanel/] en abonneer je op de podcast, ook te beluisteren via Apple Podcast, Spotify en elke vrijdag live om 11:30 uur in BNR Zakendoen. See omnystudio.com/listener [https://omnystudio.com/listener] for privacy information.

Werkgevers ergeren zich aan jongere werknemers. Maar is die kritiek wel terecht? En: Meubelwinkel Riviera Maison is failliet. ongelukke omstandigheden of eigen schuld dikke bult?Dat en meer bespreken we in het Ondernemerspanel van BNR Zakendoen Panelleden Presentator Thomas van Zijl gaat in gesprek met het ondernemerspanel, dat deze keer bestaat uit: - Karlijn L’Ortye, serie-ondernemer, expert in leiderschaps- en organisatieontwikkeling en oprichter van social impact platform MO the movement - Ronnie Overgoor, dagvoorzitter en eigenaar van ondernemerskanaal 7DTV Abonneer je op de podcast Ga naar de pagina van het ondernemerspanel [https://www.bnr.nl/podcast/zakendoen-ondernemerspanel/] en abonneer je op de podcast, ook te beluisteren via Apple Podcast, Spotify en elke vrijdag live om 11:30 uur in BNR Zakendoen. See omnystudio.com/listener [https://omnystudio.com/listener] for privacy information.

Volgens de topman van Blokker is iedereen blij met de terugkeer van Blokker, zien we dat ook terug in de winkel? En: Wordt asbestbedrijf Eternit jaren na dato nog terecht gesteld voor de dood van medewerkers? Dat en meer bespreken we in het Ondernemerspanel van BNR Zakendoen Panelleden Presentator Thomas van Zijl gaat in gesprek met het ondernemerspanel, dat deze keer bestaat uit: - Wendy van Ierschot, oprichter van VIE people; - Madeleine Braun van Flox Flowers. Abonneer je op de podcast Ga naar de pagina van het ondernemerspanel [https://www.bnr.nl/podcast/zakendoen-ondernemerspanel/] en abonneer je op de podcast, ook te beluisteren via Apple Podcast, Spotify en elke vrijdag live om 11:30 uur in BNR Zakendoen. See omnystudio.com/listener [https://omnystudio.com/listener] for privacy information.