Tuhannes - Podcast
Kauden finaalijaksossa mennään aivan tyhmäksi kun nurinkurinpäivä-tyyliin uutiset käydään jo HETI ALKUTEKIJÖISSÄ??? Luvassa mm. Stubbin Top Gun - moment, Sonja Aiellon BBL, poliitikkojen hassut lippikset, viinakaappien lukitseminen lähikaupassa, alaikäiset suomenruotsalaiset vetämässä kunnon märkää, Suvivirsi - raivo ja tottakai myös MIEHEN G-PISTE!!! Kiitokset teille kun ootte jaksaneet kuunnella meitä tämänkin kauden ajan! Tuhannes kirmaa nyt kesälaitumille. Kesäkuussa tulee viikottaisia extrajaksoja, jonka jälkeen heinäkuussa teemme taas paluun mikkien ääreen. Mahtavaa kesää kaikille! www.tuhannes.com Fanipuhelin: 0402547596 @tuhannes @tume @goals.johannes
131 Folgen
Kommentare
26Voiko tume tehä juhannusryyppäysvlogin?
Enemmän bark fart tai unsub
tarviin kännijakson
Tuhannes lehteä odottaen
mulla on peppuraivo mut ei liity sonjaan
Seuraava vieras tuhannekseen: sormen pyllyyn työntäny mies
Kiva podi bros
Laatukontsaa, kiitos ja hyvää lomaa👋
Tuhannes on saanu vanhan charminsa takaisin 🔥👏🏼 keep it up
huhui että yli kuukausi ilman kokopitkiä jaksoja kms
Kiitos kissaversiosta! Yksittäinen naukaisu ei riitä provosoimaan koiraa, eli tässä taloudessa koirat kuuntelevat jälleen Tuhannesta.
Hei nyt aikuiset miehet ettekö oo muka ikinä työntäny sormea pyllyyn
Muutaman jakson kuuntelun jälkeen pakko todeta, et täähän on vaan just another white boy podcasti missä nostetaan ittee ja dumataan kaikkii muita, erityisesti vasemmistolle, vihreille ja naisille naureskelut (vaikka olisivatkin vitsiä) on vaan TOSI väsynyttä ”bro” läppää. Pettymys.
???
Vaivaannuttavaa luettavaa…
Kiitos palautteesta, mut kannattaa jatkaa kuuntelua ja antaa vaikka vanhoillekkin jaksoille mahollisuus. Tuut yllättyy.
Hyvää ilmastopohdintaa! Ja hyvää lomaa 🙂↕️
Mukavaa Ilmastoahdistuksen täyteistä kesää!
kävin hesas ja löysin sattumalta teiän toimiston ku olin kaverin ja sen tädin kans liikkeellä, täti vähä ihmetteli niitä tekstejä ja minä punastuin ja koitin selitellä että ne on vaa semmosia insidejuttuja😂😭😭
Vittu kun säikähdän lenkillä joka kerta pierujinkkua kun se kuuluu joka puolella ja sitten vainot iskee
Mä en oo lentänyt yli 9 vuoteen. Valmistaudun siihen et 20 vuoden sisään ilmastonmuutos iskee myös lentomatkailuun. Maailma tulee muuttuun jossain kohti väkisin.
Uskomattoman hauska jakso
Ei oo matkustusintoa kyl itelläkään
Tume näyttää ihan Onni von Sopaselta, ei mulla muuta
hyvä jakso, naurattihan se bussissa kun kuunteli tätä
ja mulkaa ei oo matkustusintoa
Voiko tume tehä juhannusryyppäysvlogin?
Enemmän bark fart tai unsub