Billede af showet Kind van de jaren '90

Kind van de jaren '90

Podcast af Kind van de jaren '90

nederlandsk

Kultur & fritid

Begrænset tilbud

1 måned kun 9 kr.

Derefter 99 kr. / månedOpsig når som helst.

  • 20 lydbogstimer pr. måned
  • Podcasts kun på Podimo
  • Gratis podcasts
Kom i gang

Læs mere Kind van de jaren '90

Remco Kraak en Korneel Evers nemen je mee terug naar hun favoriete decennium. Elke aflevering met een gast die voor hen een icoon is uit de jaren '90.

Alle episoder

55 episoder
episode Aflevering 55 - Roel C. Verburg en Hans Gommer (live podcasts vanaf het UICF) artwork

Aflevering 55 - Roel C. Verburg en Hans Gommer (live podcasts vanaf het UICF)

Deze aflevering zijn Roel C. Verburg en Hans Gommer te gast bij Korneel en Remco. Deze aflevering is een bijzondere editie van "Kind van de Jaren '90". We komen namelijk live vanaf het Utrecht International Comedy Festival Je krijgt 2 afleveringen in 1. Namelijk een gesprek met Roel C. Verburg, de veelgitariër van de Nederlandse Comedyscene en een gesprek met de meest gevraagd MC van Midden-Nederland, de Utrechtse Stadscomedian Hans Gommer. Het was een te gekke samenwerking met het Utrecht International Comedy Festival. Hopelijk tot volgend jaar.

2. apr. 2026 - 1 h 31 min
episode Aflevering 54 - Robin Albers (Jaydee) artwork

Aflevering 54 - Robin Albers (Jaydee)

Deze aflevering is Robin Albers te gast bij Remco en Korneel. We gaan weer terug naar de tijd waarin de pioniers opstonden en house op de Nederlandse kaart zette. Robin scoorde een wereldhit met Plastic Dreams. Nummer 1 in Amerika... Robin staat aan de wieg van de housescene. Met zijn progressieve radioshow 'For those Who like to groove' in 1992 gooit hij hoge ogen. De nieuwste house tracks passeren de revue en djs als Dano, Rob, the Prophet, Paul Elstak en Dimitri treden in de show op. Het is een heerlijk gesprek waarin we alle kanten opgaan. Van de band met zijn ouders tot de creatie van plastic dreams en van een T-bone joint in Rusland tot het avontuur met zijn eigen discotheek in Vianen. Oh ja, Robin zit ook achter de Sunclub en de megahit Que si Que no van Jody Bernal. Iedereen maakt weleens een uitstapje. Het is het verhaal van een grondlegger die house mede groot gemaakt heeft. Deze podcast is for those who like to groove!

19. mar. 2026 - 1 h 48 min
episode Aflevering 53 - Jochem van Gelder artwork

Aflevering 53 - Jochem van Gelder

Deze aflevering is Jochem van Gelder te gast bij Remco en Korneel. Voorstellen lijkt haast overbodig. Jochem vertelt over zijn jeugd, zijn carrière die begon als bandparodist, zijn deelname aan het legendarische programma Showmasters maar natuurlijk ook over al zijn programma's die hij mocht presenteren. Van de Disneyclub tot Praatjesmakers tot Willem Wever. Alles komt voorbij. Jochem is een man die duidelijke doelen stelde in zijn leven. Een inspirerende tocht richting succes. En bovenal, een enorm prettige kerel.

5. mar. 2026 - 1 h 51 min
episode Aflevering 52 - DJ Madman artwork

Aflevering 52 - DJ Madman

Deze aflevering is Patrick Daams te gast bij Remco en Korneel en gaan we terug naar de jaren 90 met de man die een monsterhit scoorde met 'Meisje, je bent zo lelijk als de nacht'. The one and only Patrick Daams, oftewel DJ Madman! Hij neemt ons mee en verteld ronduit hoe hij zijn jeugd heeft beleefd, hoe hij begonnen is als rapper en hoe groot zijn liefde voor bubbling is. En natuurlijk volgen er vele verhalen over het ontstaan van 'Meisje, je bent zo lelijk als de nacht', over de avonturen die hij als DJ Madman heeft beleefd en hoe het nu met hem gaat. Het is een verhaal met vele hoogtepunten, maar ook dieptepunten. Een open en eerlijk gesprek met een waar 90's icoon.

19. feb. 2026 - 1 h 23 min
episode Aflevering 51 - Alfred van den Heuvel artwork

Aflevering 51 - Alfred van den Heuvel

Deze aflevering is Alfred van den Heuvel te gast bij Remco en Korneel. Alfred is bij een ieder bekend als acteur en theatermaker. Wie keek niet naar "Ook dat nog", "Flodder" of "Kinderen geen bezwaar"? In de theaters trok Alfred volle zalen met onder andere "Purper". We voeren een prachtig open gesprek met een man die het leven nog altijd leeft, elke stap heeft uitgedacht én gezet. We praten over zijn rollen, over acteren als ambacht, over schrijven en gitaarspelen.

5. feb. 2026 - 1 h 43 min
En fantastisk app med et enormt stort udvalg af spændende podcasts. Podimo formår virkelig at lave godt indhold, der takler de lidt mere svære emner. At der så også er lydbøger oveni til en billig pris, gør at det er blevet min favorit app.
En fantastisk app med et enormt stort udvalg af spændende podcasts. Podimo formår virkelig at lave godt indhold, der takler de lidt mere svære emner. At der så også er lydbøger oveni til en billig pris, gør at det er blevet min favorit app.
Rigtig god tjeneste med gode eksklusive podcasts og derudover et kæmpe udvalg af podcasts og lydbøger. Kan varmt anbefales, om ikke andet så udelukkende pga Dårligdommerne, Klovn podcast, Hakkedrengene og Han duo 😁 👍
Podimo er blevet uundværlig! Til lange bilture, hverdagen, rengøringen og i det hele taget, når man trænger til lidt adspredelse.

Vælg dit abonnement

Mest populære

Begrænset tilbud

Premium

20 timers lydbøger

  • Podcasts kun på Podimo

  • Ingen reklamer i podcasts fra Podimo

  • Opsig når som helst

1 måned kun 9 kr.
Derefter 99 kr. / måned

Kom i gang

Premium Plus

100 timers lydbøger

  • Podcasts kun på Podimo

  • Ingen reklamer i podcasts fra Podimo

  • Opsig når som helst

Prøv gratis i 7 dage
Derefter 129 kr. / måned

Prøv gratis

Kun på Podimo

Populære lydbøger

Kom i gang

1 måned kun 9 kr. Derefter 99 kr. / måned. Opsig når som helst.