Kjærlighetens kaos

Nina Brochmann om lyst, myter og kvinnehelse

🤯❤️986357 min · 15 de abr de 202657 min
Portada del episodio Nina Brochmann om lyst, myter og kvinnehelse

Descripción

Nina Brochmann er lege, forfatter og formidler, og har skrevet bøkene Gleden med skjeden og Avkledd. I studio med Sissel snakker hun om kvinnehelse, myter om kroppen, medisinsk kunnskap, og om lystens død og glød.

Comentarios

3
Riviera

Vi kvinner blir satt i bås « vi har ikke like stort behov for sex-ikke like visuelle, dette er i hormonene». Jeg lurer på om dette får oss til å bli late ang sex. Livet er ofte tungt og slitsomt-ta seg av barn og mer. Vi setter av trenings tid, sex trenger også det-tid, når man ikke er så kåt-tren lysten opp. Menn liksom tenner mest på unge kvinner, press på kvinner:(. Menn fra 40-45 år har genetisk høyere risiko for å overføre fysiske og psykiske plager genetisk til nye barn, ergo for gamle.

Riviera

Kan du snakke om oss kvinner som elsker sex, vi som tar initiativet i parforholdet mer en mannen til sex. Jeg kjenner meg mest igjen i beskrivelsen av menn, jeg er veldig visuell, jeg trenger sex og orgasme fysisk og psykisk. Jeg er midt i 50 årene og i overgangsalderen, noe er forandret, men fortsatt elsker jeg sex. Jeg har onanert fra jeg var liten. Jeg tror ikke på at menn i følge evolusjonen-liker yngre kvinner, mer en vi kvinner liker yngre menn. Jeg skulle gjerne sagt mer om temaet:)

1 mes por 1 €

Después 4,99 € / mes · Cancela cuando quieras.

  • Podcasts solo en Podimo
  • 20 horas de audiolibros / mes
  • Podcast gratuitos
Empezar

Todos los episodios

37 episodios