Maarten van Rossem & Tom Jessen
Dit stille probleem kan Nederland opbreken. We lijken als land succesvol. De economie draait, bedrijven groeien en de werkloosheid blijft laag. Maar onder de oppervlakte stapelen de waarschuwingen zich op. Europa ziet een probleem waar nauwelijks over wordt gesproken. De vraag is niet óf dit gevolgen krijgt, maar wanneer. Kijk deze podcast hier met beeld [https://open.spotify.com/episode/19PNU97FedNXeGfPXqZ9Pm?si=8O8ux0-0RPm3jAtjqTn0JA] 🎧 Luister- en leestips - College: D-Day opnieuw bekeken [https://www.maartendepodcast.nl/product/luisterboek-d-day/] - Vernedering Trump 🔔 Meer van ons: - Doe een kleine donatie [https://www.maartendepodcast.nl/doneer/] - Volg ons op LinkedIn [https://www.linkedin.com/company/maarten-van-rossem-tom-jessen-nieuws-en-geschiedenis] - Website [https://www.maartendepodcast.nl/] / Nieuwsbrief [https://www.maartendepodcast.nl/nieuwsbrief/] - Substack [https://maartentom.substack.com/] - WhatsApp-groep [https://bit.ly/43vMnw4] - Maarten [https://www.instagram.com/maartentom/] en Tom [https://www.instagram.com/tomjessen/] op Instagram
966 episodios
Comentarios
4Er wordt van Vermeer ook beweerd dat hij met een camera obscura werkte. De documentaire “Tims Vermeer” beschrijft het proces van een man die de techniek probeert na te maken. Vooral het schilderen van scherptediepte en het ontbreken van schetslijnen zou het weggeven. Misschien leuk om eens te bespreken!
Wij rijden nu 5 jaar elektrisch en minimaal 1 keer per jaar door Europa 3000km. Dat kan niet meer relaxt of goedkoper zijn dan met een EV. Gemiddeld 90km/h inclusief laadstops
En Hockney zei zelf dat de ‘werkelijkheid’ door de ogen van de maker interessant is niet de werkelijkheid zo goed mogelijk weergeven. Lees ‘a bigger message’ gesprekken tussen Hockney en Martin Gayford. Zijn liefde voor perspectief en kijken in combinatie met zijn toewijding aan tekenen maken hem uniek in zijn tijd. Groot verlies.
Het is een camera Lucinda niet camera Obscura. Lees Roland Barthes gelijknamige boek.
Er wordt van Vermeer ook beweerd dat hij met een camera obscura werkte. De documentaire “Tims Vermeer” beschrijft het proces van een man die de techniek probeert na te maken. Vooral het schilderen van scherptediepte en het ontbreken van schetslijnen zou het weggeven. Misschien leuk om eens te bespreken!
Wij rijden nu 5 jaar elektrisch en minimaal 1 keer per jaar door Europa 3000km. Dat kan niet meer relaxt of goedkoper zijn dan met een EV. Gemiddeld 90km/h inclusief laadstops