Moordcast

Moordcast

De SD-Kaart Killer: Hoe een diefstal leidde tot de ontdekking van een seriemoordenaar | Moordcast #240

💜🔥11.6K721 h 4 min · 17 de abr de 20261 h 4 min
Portada del episodio De SD-Kaart Killer: Hoe een diefstal leidde tot de ontdekking van een seriemoordenaar | Moordcast #240

Descripción

Wat begon als een ogenschijnlijk kleine diefstal van een telefoon, eindigde in de ontmaskering van een gruwelijke seriemoordenaar: Brian Steven Smith. In Moordcast neemt Dionne Slagter je mee in verschillende mysterieuze moordzaken. Samen met haar broer Henrik als sidekick duiken zij in de waargebeurde misdaad verhalen.

Comentarios

72
RobbertTimmerma
RobbertTimmerma

Dionne jij blijft maar in contact met je luisteraars. Duizenden mensen die je volgen en alsnog probeer jij zo goed en wel als je kan te verantwoorden en te pleasen. Mooi mens ben je. Volgens mij ook een leuk mens. En enorm dedicated. En de vaste luisteraar weet echt wel dat het bij jou altijd goed komt.

Albert98
Albert98

Like als je wilt dat henrik een keer het Verhaar verteld

1 mes por 1 €

Después 4,99 € / mes · Cancela cuando quieras.

  • Podcasts solo en Podimo
  • 20 horas de audiolibros / mes
  • Podcast gratuitos
Empezar

Todos los episodios

246 episodios