Reality Check - Married at First Sight
Eva, Dook en Carmen bespreken misschien wel de meest dramatische trouwerij ooit in de geschiedenis van MAFS. Het huwelijk van Sandra en Rob was vanaf het eerste moment al gedoemd om te mislukken. Waar is dit in godsnaam misgegaan? Roll the tapes! We bespreken de hele tijdlijn. Verder hebben we het over het postuur van Anton dat Linda ontzettend in de weg zit. En bij Luigi en Kirsten wordt nog steeds alles weg gegiecheld. Dit verdienen al deze mannen niet! Gelukkig maken we ook kennis met het nieuwe koppel Kyle en Danique. Er was eens een Disney-adult en een Formule-1 girl. En ze leefden nog lang en gelukkig. Een ding is zeker: zij gaan genieten van het leven. Heb jij een hot take, spannende achtergrondinformatie of wil je heel graag je mening met ons delen? Stuur ons dan een (voice)berichtje op Instagram. En volg ons daar voor memes, behind the scenes en meer! Ga naar @realitycheck_depodcast op Instagram en Tiktok.
361 episodios
Comentarios
26Wat vonden jullie van Sandra's exit? 😬
Rommelig. Sandra had nooit mee moeten doen. Ik hoop echt dat Rob zsm een heeeele leuk lieve vrouw vind! Rob is top.
Sandra en haar vriendinnen gaven echt mean girl vibes om in haar termen ‘vibes’ te blijven. Ze had hem gegoogled en zag 5 mannen met die naam en daar zat een leuke tussen. En ze hoopte dat hij dat was. Dat was het dus niet. En dan vervolgens zo respectloos omgaan met hem. Niet vriendelijk, niet aankijken. Die man staat daar echt met de zenuwen in zijn lijf he? Ze wilde liever een Dave Roelvink die pas werd geboren toen zij 21 was. Het feit dat ze hem niet eens wilde leren kennen zegt alles.
Ik hoop dat Rob héél veel DM’s krijgt van héél veel leuke vrouwen!
Ik denk dus dat de befaamde Greetz kaart eerst naar zijn eigen adres is gestuurd (daar kun je voor kiezen) en daarna is doorgespeeld naar de productie. Maar een klein stickertje had al zo veel kunnen verhelpen 😅
Ikzelf had dat stickertje er af gepeuterd. 😁
Ze gaf hem echt 0 kans... snap niet waarom ze mee deed want haar blik op mannen gaat toch niet veranderen. Spijtig.. De inbox van Rob daarentegen zal overstromen met leuke vrouwen!
Ik kijk alleen maar om een volledig beeld te hebben van jullie heeeerlijke storytelling over dit programma. RTL mag echt blij met jullie zijn, jullie slepen echt kijkcijfers die kant op 🥰🥹
🥰
Stel he, de mannen zouden tegen de vrouwen zeggen: je hebt een te dikke buik, ik val daar niet op. Of: je haar is te dun, ik vind dat niet aantrekkelijk. IEDEREEN ZOU DAN HELMAAL LOS GAAN. Wat is dit voor een dubbele standaard? En waarom hebben ze zulke oppervlakkige vrouwen gecast? Het hele concept van dit programma is dat je zeer wrs gaat trouwen met een type waar je normaal gesproken niet zo snel op zou vallen, ipv hopen dat de man van je dromen bij het altaar staat. 🙄
Helemaal eens! Het gaat echt te ver wat sommige vrouwen zich permitteren tegenover mannen.
Meer dook 🤣
Ik heb liggen gieren om jullie nabespreking 😂😁😂😂😂
Je had het over een podcast van de bachelorette, wanneer is die te beluisteren? 😃
Dinsdag! ✨
Wat een sensa!!
Hey Adela 😂😂😂 Die had ik verdrongen 🤣
Sandra…. Ik heb er geen woorden voor 💔
Er was een stel eerder dirk en Anneke? Die op vakantie ook uit elkaar gingen met veel bombarie. Eerst een prachtig huwelijk en ineens was Anneke klaar er mee en vond ze hem niks.
Oh ja, ook zo’n diva die zichzelf een 10 vond en hem een dikke onvoldoende.
Joyce die zegt dat hij hem onbewust op het idee brengt om af te vallen en z’n personal trainer heeft geappt en dit hij dit echt zelf wil 🙄🙄🙄
Slechte match, die Rob en Sandra. Toen ze haar hele verhaal hadden verteld over knappe jonge mannen, had ik verwacht dat ze een knappe kerel zouden vinden van rond haar leeftijd, misschien een paar jaartjes jonger. Toen ik Rob zag was ook mijn eerste gedachte: wat een oude man. Voor haar dan, want ik ben zelf net een beetje ouder dan hij. Wat ik verder van hem zag was best leuk en sympathiek, maar niet voor haar! Ik zag niets waarvan ik dacht dat het bij haar zou passen. Een grote vergissing
Ik vind het heel erg voor Rob maar ook wel goed van Sandra. Had Kirsten ook beter kunnen doen. Als er gelijk afkeer is dan wordt het toch niks? Sandra heeft teveel overleefd om zichzelf te dwingen met iemand in zee te gaan waar ze nul aantrekking mee heeft. De experts hebben niet goed gematcht en mogen voor haar ook een nieuwe date regelen. Sandra zat echt tegenover een soort tribunaal in dat nagesprek, vond ik ook heftig, ze lieten haar niet eens uitpraten
Vond ik ook. Ze komt daar binnen en mag plaats nemen tegenover vijf mensen die haar allemaal min of meer verwijtend toespreken. Carlo voorop. En weinig bereidheid van hen om de hand in eigen boezem te steken. Terwijl dit echt een slechte match was. (Allebei leuke mensen op hun manier, maar niet samen)
Denken jullie (stel ze waren wel getrouwd) dat de productie van MAFS ook echt van plan was om met z’n allen tegen Rob en zijn familie te liegen over dat het ‘at first sight’ was? En wat vinden jullie hier dan van?
Jaaaaaaaa drama incoming 🔥 🔥 🔥
Wat vonden jullie van Sandra's exit? 😬
Sandra en haar vriendinnen gaven echt mean girl vibes om in haar termen ‘vibes’ te blijven. Ze had hem gegoogled en zag 5 mannen met die naam en daar zat een leuke tussen. En ze hoopte dat hij dat was. Dat was het dus niet. En dan vervolgens zo respectloos omgaan met hem. Niet vriendelijk, niet aankijken. Die man staat daar echt met de zenuwen in zijn lijf he? Ze wilde liever een Dave Roelvink die pas werd geboren toen zij 21 was. Het feit dat ze hem niet eens wilde leren kennen zegt alles.