Geldpraat

Geldpraat

Wat kan ik doen voor mijn pensioen?

14 min · 1 de abr de 202214 min
portada del episodio Wat kan ik doen voor mijn pensioen?

Descripción

Er gebeurt momenteel van alles op het gebied van pensioenen. Dat heeft gevolgen voor jouw pensioen, ook als dat nog heel ver weg is. Kan ik nu al iets doen voor wanneer het (eindelijk) zover is? Hoe realistisch is de FIRE-movement? En wat verandert er met het nieuwe pensioenstelsel? Nibud-collega Michael geeft antwoord.   Ga naar geldpraat.nibud.nl [https://www.geldpraat.nibud.nl] voor meer informatie over de onderwerpen die we bespreken.

Comentarios

0

Sé la primera persona en comentar

¡Regístrate ahora y forma parte de la comunidad de Geldpraat!

Prueba gratis

Empieza 7 días de prueba

$99 / mes después de la prueba. · Cancela cuando quieras.

  • Podcasts solo en Podimo
  • 20 horas de audiolibros al mes
  • Podcast gratuitos
Prueba gratis

Todos los episodios

20 episodios

episode Wat is energiearmoede? artwork

Wat is energiearmoede?

De energieprijzen zijn de afgelopen tijd enorm gestegen. Daardoor gaat het steeds vaker over energiearmoede. Maar wat is energiearmoede eigenlijk? Wat zijn de gevolgen ervan? En welke rol spelen overheid en corporaties bij de oplossing van het probleem? Caroline van Ooij is Gedragsonderzoeker Energietransitie bij TNO en geeft antwoord. Ga naar geldpraat.nibud.nl [https://geldpraat.nibud.nl/] voor meer informatie over de onderwerpen die we bespreken. Carolines blog lees je hier: https://sociaalweb.nl/nieuws/energiearmoede-en-de-weg-naar-een-rechtvaardige-energietransitie-de-rol-van-gemeenten-en-het-sociaal-domein/ [https://sociaalweb.nl/nieuws/energiearmoede-en-de-weg-naar-een-rechtvaardige-energietransitie-de-rol-van-gemeenten-en-het-sociaal-domein/]

10 de jun de 202214 min
episode Waarom moet ik belastingaangifte doen? artwork

Waarom moet ik belastingaangifte doen?

Miljoenen Nederlanders doen elk jaar in maart en april de aangifte inkomstenbelasting. Maar wat is de belastingaangifte nou precies? Wanneer moet je belastingaangifte doen? En wat gebeurt er als je het niet doet? Algemeen directeur Particulieren bij de Belastingdienst Liane Vlaskamp is te gast om antwoord te geven op deze en meer vragen over de belastingaangifte. Belastingaangifte doen of wil je er meer over weten? Alles voor jouw belastingaangifte vind je hier: https://www.belastingdienst.nl/wps/wcm/connect/nl/belastingaangifte/belastingaangifte [https://www.belastingdienst.nl/wps/wcm/connect/nl/belastingaangifte/belastingaangifte] De Belastingdienst heeft ook informatie speciaal voor jongeren: https://www.belastingdienst.nl/wps/wcm/connect/nl/jongeren/jongeren [https://www.belastingdienst.nl/wps/wcm/connect/nl/jongeren/jongeren] Ga naar nibud.nl/podcast [https://www.nibud.nl/podcast] voor meer informatie over de onderwerpen die we bespreken.

9 de mar de 20228 min