Nooit meer slapen

Anna Nooshin (ondernemer, presentatrice en modeblogger)

😂157 min · Ayer
Portada del episodio Anna Nooshin (ondernemer, presentatrice en modeblogger)

Descripción

Anna Nooshin is ondernemer, presentatrice en modeblogger. In 2011 begon ze het online magazine ‘NSMBL’. In 2015 publiceerde ze haar eerste boek ‘On Top’ en later het persoonlijke vervolg ‘On Life’. Ze presenteerde ‘Holland’s Next Topmodel’ en haar eigen serie ‘Mooier wordt het niet’. Ook begon ze het Instagram- en social media museum ‘The Upside Down’. Samen met Vogue-hoofdredacteur Yeliz Çiçek begon ze de podcast ‘How to get the job (done)’ en lanceerde ze het platform Female Initiative Business Academy. Nu is er haar nieuwe boek ‘Je Moeder’, waarin ze het taboe rondom de zware kanten van het moederschap wil doorbreken. Femke van der Laan gaat met Anna Nooshin in gesprek.

Comentarios

0

Sé la primera persona en comentar

¡Regístrate ahora y únete a la comunidad de Nooit meer slapen!

Prueba gratis

Empieza 7 días de prueba

$99 / mes después de la prueba. · Cancela cuando quieras.

  • Podcasts solo en Podimo
  • 20 horas de audiolibros al mes
  • Podcast gratuitos

Todos los episodios

300 episodios

episode Mounira Al Solh (multidisciplinair kunstenaar) artwork

Mounira Al Solh (multidisciplinair kunstenaar)

Mounira Al Solh is multidisciplinair kunstenaar. Ze werkt vanuit Libanon, Duitsland en Nederland en maakt video’s, installaties, tekst, borduur- en schilderwerk. Ze onderzoekt thema’s als eigenheid, migratie, trauma en ongelijkheid die voortkomt uit factoren als geslacht, afkomst, sociale klasse en een combinatie hiervan. Vaak doet ze dit met humor en kleur en verbindt ze tradities en culturen. Al Solhs werk wordt internationaal tentoongesteld en voor haar werken ‘Nami Nami Noooom, Yalla Tnaaam’ en ‘Pocket Rhythms’ won ze de ABN AMRO Kunstprijs. Nu is ze een van de achttien kunstenaars die voor de buitententoonstelling Sonsbeek 2026 gaat onderzoeken hoe herinnering en geheugen worden gevormd door wat we met elkaar delen. Hiervoor maakt ze een nieuw werk in het thema: Herinnering als levende daad. Atze de Vrieze gaat met Mounira Al Solh in gesprek.

1 de jul de 202657 min
episode John Leerdam (directeur Nationale Slavernijmuseum) artwork

John Leerdam (directeur Nationale Slavernijmuseum)

John Leerdam is directeur van het Nationale Slavernijmuseum en oud-politicus. Vanaf 1996 was hij deel van het toenmalige theatercollectief ‘Cosmic Illusion’, waarvan hij later artistiek leider werd. In 2003 kwam hij in de Tweede Kamer, waar hij zich richtte op Antilliaanse zaken en het cultuurbeleid. Ook regisseerde hij, ter gelegenheid van 30 jaar onafhankelijkheid van Suriname, het toneelstuk ‘De tranen van Den Uyl’. Met zijn stichting Julius Leeft! maakte hij de voorstellingen ‘Kain Pikul’, ‘Hoe duur was de suiker?’ en de ‘Suriname Monologen’. In 2024 kreeg hij de Amerikaanse Secretary of State's Award voor Global Anti-Racism Champions. Sinds 2025 is hij directeur van het Nationale Slavernijmuseum dat opent in 2030. Nu is hij te gast ter gelegenheid van Keti Koti. Femke van der Laan gaat met John Leerdamin gesprek.

💜130 de jun de 202655 min
episode Ted Brandsen (artistiek directeur, choreograaf) artwork

Ted Brandsen (artistiek directeur, choreograaf)

Ted Brandsen is artistiek directeur, choreograaf en balletdanser. Na tien jaar dansen begon hij als choreograaf en brak hij door met het werk ‘Four Sections’, dat hij maakte voor Het Nationale Ballet. Daarna volgde meer nationaal en internationaal werk en werd hij artistiek directeur van het West Australian Ballet. Hier maakte hij onder andere ‘Carmen’ en ‘Pulcinella’. Toen hij terugkeerde naar Het Nationale Ballet werd hij artistiek directeur en maakte hij onder andere ‘Coppelia’. Ook initieerde Brandsen, in samenwerking met de Nationale Balletacademie, de oprichting van de Junior Company. In 2014 ontving hij voor zijn werk de Prijs van Verdienste en begin 2026 volgde de benoeming tot Chevalier des Arts et des Lettres door het Franse ministerie van Cultuur. Nu gaat hij na 23 jaar met pensioen bij Het Nationale Ballet. Femke van der Laan gaat met Ted Brandsen in gesprek.

29 de jun de 202657 min