Zelfspodcast

Zelfspodcast

S7E84 - De digitale achtertuin van China

😂😲1.2K4541 min · 12 de jun de 2026
Portada del episodio S7E84 - De digitale achtertuin van China

Descripción

Jaapie krijgt een tv-show in het hol van de leeuw. Wordt hij dan nu de Donald Pols van SBS, of kan ie Sanders vijand wél echt bekeren? Rutger Bregman heeft weer een pleidooi gehouden voor het AI-paradijs, onder het motto: als wij niet investeren, doet China dat wel. Sander en Jaap ruiken in ieder geval zeep. De ZARA strooit met de zoveelste taalfout. Na het ‘Curaçau’-shirt-debacle kon je nu een 'kanker kleine spiegel' aan je winkelmand toevoegen. Jaap zou het nog steeds kopen.

Comentarios

45
Zelfspodcast
ZelfspodcastCreador

Zou jij 25 uur per week willen werken?

AronW
AronW

Ik vind het ook echt een andere dynamiek als jullie bij elkaar zitten in plaats van op afstand. Het gaat sneller, de reactie op grapjes zijn sneller en beter en je vormt de gezelligheid. Fijn!

Empieza 7 días de prueba

$99 / mes después de la prueba. · Cancela cuando quieras.

  • Podcasts solo en Podimo
  • 20 horas de audiolibros al mes
  • Podcast gratuitos

Todos los episodios

660 episodios

episode Hoe krijg je als burger meer macht? (met Eva Rovers) artwork

Hoe krijg je als burger meer macht? (met Eva Rovers)

Een burgerberaad klinkt misschien stoffig en saai, maar het geeft burgers juist een stem in de politieke besluitvorming. Toch is niet iedereen overtuigd. Sannie stak in zijn column zijn scepsis over deze ontwikkeling niet onder stoelen of banken: zijn burgers wel in staat om complexe problemen op te lossen? Eva Rovers, is oprichter van Bureau Burgerberaad. Zij stelt dat burgers verrassend goed kunnen meedenken én meebeslissen over ingewikkelde maatschappelijke vraagstukken. Terwijl de rest van Europa al volop experimenteert met succesvolle burgerberaden, rijst de vraag: waarom doen we hier in Nederland niet meer mee? Ga je op autovakantie in Europa? Zorg dan voor Wegenwacht Europa, de vertrouwde pechhulp die je vakantiegevoel garandeert, zodat elke onverwachte wending een goed verhaal wordt. Meer informatie en voordelen vind je op www.anwb.nl/wegenwacht Wil je weten wat de afschaffing van de salderen voor jouw situatie betekent en hoe je meer uit je zonnestroom haalt? Kijk op vattenfall.nl/zon voor advies en oplossingen. Ontdek verrassend Nederland deze zomer met NS. Koop Nederland Dal Vrij vóór 1 augustus en profiteer een maand lang van onbeperkt reizen in de daluren en het weekend voor € 49 per maand. Het abonnement is tot 31 juli te koop. Klik hier voor meer informatie over het Nederland Dal vrij Abonnement (edited) Vattenfall.nlVoelt als nieuwe energie van de zon | VattenfallWe genieten steeds minder van de zon, want meer zon betekent al gauw meer terugleveren. Terwijl je nog steeds veel uit je eigen zonnestroom kan halen als je die slim inzet. Ontdek met onze zonoplossingen hoe je zoveel mogelijk van je opgewekte

🔥💜57355 de jul de 202653 min
episode S7E90 - We leven in een tokkiecultuur artwork

S7E90 - We leven in een tokkiecultuur

We zijn er niet meer bij en dat is niet prima… Oranje heeft het WK verlaten en daar kunnen we ons voor schamen, maar het schaamte-hoogte(-of-diepte)punt bestond toch echt uit de racistische leuzen die op onze exit volgden. Al hadden Sannie en Jaapie de afgelopen dagen nog meer redenen om zich te schamen. Zo zijn de wonderen de wereld nog niet uit: het achterwerk van onze Jaapie heeft het zadel van een heuse fatbike aangeraakt. Want na een half jaar niet gefietst te hebben, moest hij er toch echt aan geloven en scheurde hij met schaamrood op de kaken (en terecht) door Hilversum. Sannie schaamde zich op zijn beurt voor het vaderland bij het bezoeken van een prefabwijk in Den Haag. Want als de individuele vrijheid van de Nederlander ergens veel te ver is doorgeschoten, dan is het daar wel.

💜🔥1.4K293 de jul de 202648 min
episode S7E89 - Waarom the f*ck is er AI? artwork

S7E89 - Waarom the f*ck is er AI?

De zomerse periode is begonnen: de tropische temperaturen breken, naast alle hitterecords, ook het asfalt en de vloeren bij mensen thuis. Zou het iets te maken kunnen hebben met de opwarming van het klimaat? Sannie en Jaapie zijn daarentegen niet klein te krijgen in deze nieuwsluwe komkommertijd. Jaap (her)ontdekt het fenomeen ‘repair-café’ waar je samen kapotte dingen kan maken. Ook heeft hij een nieuw business-idee: ‘de Buurtschuur’, waarin de hele buurt rommel en overbodige spullen met elkaar kan delen. Sander krijgt van onverwachtse hoeken veren in zijn reet gestoken. Hedy d’Ancona wil met hem trouwen en Wim Kieft droomt over Sander als een Indiaase reisleider. Verder maken de mannen nog een gezellig rechts rondje Ronald Plasterk en Paul Cliteur.

💜😂1K4230 de jun de 202648 min