Het resort - podcast

Het resort

% vindt/vinden dit leuk

Het resort van Sarah Pearse is een thriller die zich afspeelt op een geïsoleerde, luxe plek met een duistere geschiedenis vol moord. Maar is het wel verleden? Voor lezers van Ruth Ware en Lucy Foley

Luister onbeperkt naar  podcasts en luisterboeken

Luister 30 dagen gratis

Podcasts en luisterboeken in een app

Na de proefperiode €4,99 p/m


30 dagen gratis, daarna € 4,99 per maand. Altijd opzegbaar.

Betaal met iDEAL of creditcard

Nieuwste afleveringen

Alles tonen