Haren Doet Update

Lytt til Haren Doet Update

Podkast av Haren Doet

In verband met het coronavirus is de radioprogrammering van OOG Radio grotendeels geschrapt. Haren Doet maakt voorlopig wekelijks de Haren Doet Update met nieuws, gebeurtenissen en gasten uit de Harense actualiteit. Iedere zaterdag om 11:00 uur een nieuwe aflevering.

Prøv gratis i 7 dager

99,00 kr / Måned etter prøveperioden.Avslutt når som helst.

Prøv gratis

Alle episoder

2 Episoder
episode Haren Doet Update 28-03-2020 artwork
Haren Doet Update 28-03-2020

Vanwege het tijdelijk stopzetten van de radioprogrammering van OOG maken wij nu de Haren Doet Update, een podcast met de laatste nieuwtjes en actualiteiten uit Haren en omgeving. In deze aflevering praat Kevin bij met Heleanne en praat hij met Jan Broekman over zijn spareribactie voor De Pub, Jochem de Josseling de Jong van de bezorgdienst die is opgezet in Haren vanwege het coronavirus, de voorzitster van Plaatselijk Belang Glimmen over de huidige situatie daar in het dorp en Cato van der Vlugt, één van de bewoners van de Meerweg, zij verstuurden hartepost aan De Dilgt. Blijf ook op de hoogte via onze Facebook [www.facebook.com/groups/harendoet] en Instagram [www.instagram.com/harendoet] en lees het laatste nieuws de hele week bij OOG [www.oogtv.nl].

28. mars 2020 - 39 min
episode Haren Doet Update 21-03-2020 artwork
Haren Doet Update 21-03-2020

Omdat de radioprogrammering van OOG Radio grotendeels stilligt vanwege het coronavirus werken we als Haren Doet thuis. Op de radio zijn we dus niet te horen, maar we maken een Update. Hierin houden we het nieuws en de achtergronden in en om Haren in de gaten tijdens deze bijzondere periode. Kevin van der Laan praat in deze Update zoals wekelijks eerst met sidekick Heleanne Prins en verder ook nog met Saskia Buring van Dansschool Etudes, Haren de Krant-journalist Hein Bloemink, sportcoach Bas Veldman en Tonny Bruns, eigenaar van cafetaria Restoria aan het Anjerplein.

21. mars 2020 - 50 min
Registrer deg for å lytte
Enkelt å finne frem nye favoritter og lett å navigere seg gjennom innholdet i appen
Liker at det er både Podcaster (godt utvalg) og lydbøker i samme app, pluss at man kan holde Podcaster og lydbøker atskilt i biblioteket.
Bra app. Oversiktlig og ryddig. MYE bra innhold⭐️⭐️⭐️

Prøv gratis i 7 dager

99,00 kr / Måned etter prøveperioden.Avslutt når som helst.

Eksklusive podkaster

Uten reklame

Gratis podkaster

Lydbøker

20 timer i måneden

Prøv gratis

Bare på Podimo

Populære lydbøker