
nederlandsk
99 kr / Måned etter prøveperioden.Avslutt når som helst.
Les mer Podcast van Musicalsites.nl
Musicalsites heeft regelmatig gesprekken met mensen die actief zijn in en om musicals. Hier vind je al de podcasts die we hebben gemaakt. Daarnaast maakte Ramon mooie afleveringen van de Borrelplank met o.a. Pia Douwes.
Perspresentatie We Will Rock You in het Hard Rock Cafe in Amsterdam
De energie spatte er al vanaf vóór de voorstelling überhaupt begonnen is. Tijdens de perspresentatie van We Will Rock You in het Hard Rock Cafe Amsterdam werd meteen duidelijk: deze reizende productie wordt allesbehalve klein, voorzichtig of standaard. De hoofdcast arriveerde luidruchtig en stijlvol op Harley-Davidson-motoren – een entree die perfect past bij de rebelse rockspirit van Queen én de vernieuwde Nederlandse tourversie van de musical.
Musical West Side Story: een meeslepende en moderne vertelling (5 sterren – ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️)
Bij de première van West Side Story in het Nieuwe Luxor Theater in Rotterdam viel meteen op hoe zorgvuldig deze vernieuwde productie is opgebouwd. Vanaf het moment dat de lichten doven, laat de cast zien dat ze niet alleen de erfenis van deze klassieker respecteert, maar er ook een eigentijdse, frisse ziel in blaast. Lees het verslag en bekijk de foto's op musicalsites.nl
Stoornis of my life; naast hérkenning ook érkenning voor ‘het spectrum’ 4,5 ster
Wat maakt een goeie musical een hit? Een goed script? Pakkende liedjes? Of een sterrencast? Alex Klaasen speelt Jasper, die ASS (Autisme Spectrum Stoornis) heeft en mede daardoor een perfect geregisseerd leven leidt, totdat zijn leven ineens geen script meer heeft, omdat zijn moeder (Sylvia Poorta), regisseur van zijn leven, plotseling overlijdt. Zijn ‘geslaagde’ broer (gedeelde rol door Jim Bakkum en Soy Kroon) probeert het script te herschrijven door alles in zijn leven om te willen gooien, maar dat blijkt nog niet zo makkelijk voor beiden.
Magie op het toneel: de première van The Wiz in beeld
De musical The Wiz, bekend van de gelijknamige filmklassieker met Michael Jackson en Diana Ross, is terug in het theater. Producent Michael van Hoorne brengt het tijdloze verhaal opnieuw tot leven, en dat gebeurde zondag tijdens de première in het Nieuwe Luxor Theater in Rotterdam.
15 jaar Soldaat van Oranje – een jubileum om kippenvel van te krijgen
Gisteravond mochten we getuige zijn van een bijzonder moment in de Nederlandse theatergeschiedenis: het 15-jarig jubileum van de musical Soldaat van Oranje. Wat in 2010 begon als een gewaagd en grootschalig project, is uitgegroeid tot een nationaal fenomeen. En na al die jaren is de magie nog lang niet verdwenen — integendeel, het lijkt alsof de voorstelling alleen maar dieper is gaan resoneren. Al bij aankomst bij de TheaterHangaar op voormalig vliegveld Valkenburg was de feestelijke sfeer voelbaar. Binnen hing een mix van nostalgie en trots — vijftien jaar, 3,8 miljoen bezoekers, honderden acteurs, en nog altijd een zaal die goed gevuld is.
Velg abonnementet ditt
Premium
20 timer lydbøker
Eksklusive podkaster
Gratis podkaster
Avslutt når som helst
Prøv gratis i 14 dager
Deretter 99 kr / month
Premium Plus
100 timer lydbøker
Eksklusive podkaster
Gratis podkaster
Avslutt når som helst
Prøv gratis i 14 dager
Deretter 169 kr / month
Prøv gratis i 14 dager. 99 kr / Måned etter prøveperioden. Avslutt når som helst.