Science Whisperer
The Science Whisperer: Films, Planets And Fusion by Science Whisperer
Vær den første til å kommentere
Registrer deg nå og bli medlem av Science Whisperer sitt community!
99 kr / Måned etter prøveperioden. · Avslutt når som helst.
4 Episoder
1 2 3 4!
This week, Paul and Christine talk about 3D printing, 'big' science, and sexercise
King Of Gore!
The science whisperers talk about a newly discovered dino and how to avoid those awkward splashy urinals
The Science Whisperer: Ice and Fire
The Science Whisperer: Ice and Fire by Science Whisperer
The Science Whisperer: Films, Planets And Fusion
Kommentarer
0Vær den første til å kommentere
Registrer deg nå og bli medlem av Science Whisperer sitt community!