Coverbild der Sendung De Avonden Design

De Avonden Design

Podcast von VPRO

Niederländisch

Kostenlos bei Podimo

Kostenlos hören bei Podimo

Starte jetzt und verbinde dich mit deinen Lieblingspodcaster*innen

  • Vertraut von über 1 Mio. deutschen Hörer*innen
  • Über 1.000 lokale Podcasts und Shows – nur bei Podimo
  • Keine Zahlung nötig
Kostenlos hören

Mehr De Avonden Design

Grafisch ontwerp, architectuur, mode en nieuwe media

Alle Folgen

12 Folgen

Episode Nieuwe locatie podcasts Cover

Nieuwe locatie podcasts

Voor de podcasts van de VPRO radioprogramma’s zijn we overgestapt op een nieuwe service. De oude podcastfeeds drogen nu dus op, maar u kunt zich vanaf nu opnieuw abonneren voor podcasts via deze link http://vpro.nl/podcasts [http://vpro.nl/podcasts]

9. Aug. 2013 - 35 s
Episode Een ontmoeting met de Amerikaanse tekenaar Craig Thompson naar aanleiding van diens boek ‘Habibi’ Cover

Een ontmoeting met de Amerikaanse tekenaar Craig Thompson naar aanleiding van diens boek ‘Habibi’

Met de autobiografische graphic novel Een deken van sneeuw brak de Amerikaanse tekenaar Craig Thompson in 2004 internationaal door. Vervolgens werkte hij zeven jaar aan Habibi, een parabel over liefde, slavernij en de overeenkomsten tussen het christendom en de islam, waarin heden en verleden, sprookje en realisme door elkaar heen lopen. Thompson vulde maar liefst 672 pagina’s in zijn klare lijn en liet zich inspireren door Arabische kalligrafie en oriëntalistische kunst. Floortje Smit had een ontmoeting met Craig Thompson naar aanleiding van diens boek Habibi.

13. Dez. 2011 - 15 min
Episode Makers Jochem van den Berg en Diederik Smit vertellen over Speld.nl Cover

Makers Jochem van den Berg en Diederik Smit vertellen over Speld.nl

‘Genocidezaak Rijdende Rechter moet over.’ Dit is natuurlijk niet een kop die je in een normale krant zou tegenkomen. Toch hoort er een echt artikel bij. Op de site Speld.nl schrijven de makers al vier jaar lang satirische en absurdistische stukken bij het nieuws. Verslaggever Anne de Jong zocht makers Jochem van den Berg en Diederik Smit op.

13. Dez. 2011 - 14 min
Episode Creatief directeur Suzanne Oxenaar over een binnenkort te openen hotel dat als fashion-model is ingericht Cover

Creatief directeur Suzanne Oxenaar over een binnenkort te openen hotel dat als fashion-model is ingericht

Dit weekend opent Hotel The Exchange in Amsterdam. Niet gehinderd door voorgeschreven hotelwetten, bedacht creatief directeur Suzanne Oxenaar een opmerkelijk concept voor het hotel: een hotel als fashion-model. Modeontwerpers van het Amsterdam Fashion Institute kregen carte blanche, maar het concept: ‘een hotel met kamers aangekleed als modellen’ dwong de ontwerpers om elke kamer te beschouwen als het lichaam, als een model. Catherine van Campen spreekt met Suzanne Oxenaar over dit concept en met één van de ontwerpers van het Amsterdam Fashion Institute.

1. Dez. 2011 - 15 min
Episode Bertus Mulder, vriend en collega van Gerrit Rietveld, over de nieuwe Rietveld aanwinsten van het Centraal Museum in Utrecht Cover

Bertus Mulder, vriend en collega van Gerrit Rietveld, over de nieuwe Rietveld aanwinsten van het Centraal Museum in Utrecht

Vorige week werd bekend dat het Centraal Museum in Utrecht drie nieuwe meubelstukken en twee schetsen van Gerrit Rietveld heeft verworven. Het museum kreeg de stukken van Bertus Mulder, een goede vriend en collega van Rietveld. Het gaat om onder meer een naaikastje, een bank en een klaptafel. Mulder, zelf architect en ooit werkzaam voor Rietveld, blijkt met zijn echtgenote in een huis in Utrecht te wonen waar zich nog veel meer meubels en voorwerpen van Rietveld bevinden. Anton de Goede zocht Bertus Mulder op in Utrecht.

29. Nov. 2011 - 15 min
Super gut, sehr abwechslungsreich Podimo kann man nur weiterempfehlen
Super gut, sehr abwechslungsreich Podimo kann man nur weiterempfehlen
Ich liebe Podcasts, Hörbücher u. -spiele, Dokus usw. Hier habe ich genügend Auswahl. Macht 👍 weiter so

Nur bei Podimo

Beliebte Hörbücher