FD De zaak Frits van Eerd

S4 E5 - Aflevering 5: De schaduw van Frits op Jumbo

😲🔥94640 min · 1. Aug. 2025
Episode S4 E5 - Aflevering 5: De schaduw van Frits op Jumbo Cover

Beschreibung

In de vijfde aflevering van De zaak Frits van Eerd hoor je wat voor impact de strafzaak tegen Frits van Eerd heeft op zijn familiebedrijf Jumbo. En we blikken vooruit op de uitspraak van de rechtbank op 7 augustus. Mensen die Frits kennen sluiten niet uit dat hij terug zou willen keren bij het bedrijf, maar kan dat?  * Montage en presentatie: Paulien Sewuster. * Redactie: Paulien Sewuster, Bart Mos en Jan Braaksma.   * Eindredactie: Anna de Haas en Giel ten Bosch.   * Muziek en mixage: Gijs Friesen.  * Speciale dank aan: Jasper Been. See omnystudio.com/listener [https://omnystudio.com/listener] for privacy information.

Kommentare

0

Sei die erste Person, die kommentiert

Melde dich jetzt an und werde Teil der FD De zaak Frits van Eerd-Community!

Loslegen

2 Monate für 1 €

Dann 4,99 € / Monat · Jederzeit kündbar.

  • Podcasts nur bei Podimo
  • 20 Stunden Hörbücher / Monat
  • Alle kostenlosen Podcasts

Alle Folgen

8 Folgen

Episode S4 E4 - Aflevering 4: Napleiten Cover

S4 E4 - Aflevering 4: Napleiten

In de vierde aflevering van De zaak Frits van Eerd gaan we napleiten met de advocaten van Frits Robbert Jonk en Carlijn Nieuwenhuis, zaaksofficier Jan Hoekman en Theo's advocaat Christian Flokstra. Ze blikken terug op de zaak die ze net achter de rug hebben en onthullen of ze in hoger beroep denken te gaan na het vonnis op 7 augustus.  * Montage en presentatie: Paulien Sewuster. * Redactie: Paulien Sewuster, Bart Mos en Jan Braaksma.   * Eindredactie: Anna Dijkman en Giel ten Bosch.   * Muziek en mixage: Gijs Friesen.  * Speciale dank aan: Jasper Been. Lees ook: Bij vrijspraak voor Frits van Eerd gaat OM in hoger beroep [https://fd.nl/samenleving/1561868/bij-vrijspraak-voor-frits-van-eerd-gaat-om-in-hoger-beroep] See omnystudio.com/listener [https://omnystudio.com/listener] for privacy information.

💜🔥4111. Juli 202551 min
Episode S4 E3 - Aflevering 3: Niemand gelooft Frits Cover

S4 E3 - Aflevering 3: Niemand gelooft Frits

In de derde aflevering van dit seizoen van Achter Gesloten Deuren, de bekroonde onderzoekspodcast van het FD, zijn we aanwezig in de Groningse rechtszaal. De officieren van justitie onderstrepen er de schuld van de voormalig Jumbo-topman in harde bewoordingen, terwijl Van Eerd en zijn advocaten juist vertellen dat het allemaal héél anders zit. Luister naar het kritische verhoor van de voormalige Jumbo-ceo door de rechtbankvoorzitter, naar het uitspreken van de strafeis, en naar het laatste woord van Van Eerd. * Montage en presentatie: Paulien Sewuster. * Redactie: Paulien Sewuster, Bart Mos en Jan Braaksma.   * Eindredactie: Anna Dijkman en Giel ten Bosch. * Muziek en mixage: Gijs Friesen.  * Speciale dank aan: Jasper Been. See omnystudio.com/listener [https://omnystudio.com/listener] for privacy information.

😲💜2074. Juli 202553 min