HELD IN EIGEN VERHAAL
Op 13 oktober 1972 stort een vliegtuig neer in de Andes. Aan boord: een Uruguayaans rugbyteam, vrienden en familieleden, op weg naar Chili. Eduardo Strauch is 25 jaar. Van de 45 inzittenden overleven er uiteindelijk 16, na 72 dagen in extreme kou en zonder voedsel. Om te overleven besluiten Eduardo en de rest om het vlees van de lichamen van de overledenen op te eten. Benieuwd naar de foto’s die bij deze aflevering horen? Die vind je op ons Instagram-account: https://www.instagram.com/heldineigenverhaal/ Altijd op de hoogte zijn van een nieuwe aflevering van ‘Held in Eigen Verhaal’? Volg ons dan ook op TikTok: https://www.tiktok.com/@irisenthoven
176 Folgen
Kommentare
35Ik vraag mij oprecht af wat er gebeurd is met het Engels van Nederlanders ik neem aan dat iedereen toch wel een beetje huis tuin en keuken Engels kan?
Het is echt heftig ja, puur steenkolen-Engels. Niet om aan te horen.
Leintje, ik bedoelde eerder de reacties onder de podcast over het geklaag dat de podcast in het Engels was haha
Wat een geklaag over dat het engelstalig is, het heet niet voor niets "Abroad" & vind het juist goed dat Iris nu een ondertiteling heeft gedaan zodat het makkelijker te begrijpen is.
Ach wat heeft die man een onwijs lief gezicht!! Wat een heftige gebeurtenis joh, en wat een overlevingskracht!!!
Ben ik de enige waarbij geluidskwaliteit niet goed is? Alsof t met een oude computer is opgenomen? Verder echt toffe afleveringen heftig verhaal!
Ikzelf vond het prettiger om alleen te kunnen luisteren. Nu wordt je “verplicht” om de ondertiteling erbij te lezen. Vooral bij moeilijker verstaanbaar Engels. En ja, ik versta Engels, als het goed verstaanbaar Engels is. Niets afdoende voor de inhoud. Maar een mening mag gegeven worden.
Zo jammer dat het in het Engels is😔
Ik ben juist blij. Anders hadden we het verhaal nooit gehoord
Denk er wel aan dat het een extra aflevering is, dus zie het als een plus. Er wordt daarnaast veel moeite gedaan om Nederlandse ondertiteling erbij te zetten zodat het beter te begrijpen is. Vergeet niet dat een podcastaflevering als dit dagen al dan niet weken voorbereiding vergt dat best gewaardeerd mag worden. Daarnaast mogen ze als makers zelf weten wat ze maken, als het niet je ding is hoef je niet te luisteren. 🫶🏻 Zie het als een lesje Engels :)
Besef dat je iemand die zoiets overleefd heeft en een mens heeft gegeten kan horen en dat we hier klagen over welke taal het is😅 bizar
Hoezo anders niet gehoord? Hiervoor vertelde ze het toch in het NL. Ik kijk geen podcast en dus geen ondertiteling, maar luister het. Geef alleen aan dat ik het jammer vind dat het in het Engels is. Bizar is inderdaad ook een goede podcast😉
S11S ik gok dat dat heel veel extra werk kostte om het verhaal want dit had ze dan ook, te verwerken in weer een Nederlandse podcast. En sowieso bij zo’n heftig verhaal niet klagen, maar of niet luisteren of een beetje Engels leren.
Baal idd ook van het engels Al is van dit verhaal jaren geleden al verfilmd en zelfs ook al in een nieuw jasje gestoken mer betere kwaliteit
Dan ga je dat toch lekker kijken?
Alive
Ik vind dit echt een geweldig format, super podcast. Maar je moet echt leren mensen te laten uitspreken. Je vraagt, en wanneer de persoon nog aan t praten is stel je weer een nieuwe vraag. Ik ben dan zo invested in het antwoord maar dat ontneem je de luisteraar. Dit valt me de laatste tijd vaker op waardoor ik je podcast ook wat langer laat liggen en soms skip. Erg jammer.
Dat is iets menselijks, Enthousiasme en spanningen.
Ben zo blij dat het gwn in het engels is, maar blijkbaar ben ik de enige
I love love love de podcast maar de geluidskwaliteit is ZO slecht 😅
Voor de mensen die klagen over het negelstaloge er is een aflevering op bizar de podcast te beluisteren over dit verhaal!
Heftig wel heb hier een docu over gezien op Netflix
Hebben jullie ook zo’n abrupt einde?
Ja, ik heb zelfs nog teruggespoeld. Ik dacht dat het een bug van Podimo was 😅
Het is wel echt mega slecht te verstaan
Beautiful story and I love to listen to his voice.
Iris je bent een topper ♥️
Ik heb deze podcast een tijdje niet geluisterd, maar ik ga hem nu wel weer luisteren nu het gewoon in het Engels in in plaats van steeds vertalingen tussendoor. Ik vind het veel fijner zo! 🤗
Ik vind het wel spannend maar ook liever in het Nederlands vertalen maakt het makkelijker voor de oortjes
Hoe heet die film?
Staat er al. Sorry
De film heet Alive
Ik heb beide films gezien. De oude en de nieuwe variant.
Hoe heet de film?
72 dagen overleven in de Andes... onvoorstelbaar 💙
Ik vraag mij oprecht af wat er gebeurd is met het Engels van Nederlanders ik neem aan dat iedereen toch wel een beetje huis tuin en keuken Engels kan?
Wat een geklaag over dat het engelstalig is, het heet niet voor niets "Abroad" & vind het juist goed dat Iris nu een ondertiteling heeft gedaan zodat het makkelijker te begrijpen is.