Pełni Życia
Czy to, że chodzę do psychologa oznacza, że coś jest ze mną nie w porządku? Co ON(a) sobie o mnie pomyśli? Czy rodzina się mnie wyrzeknie? Nurtują Cię te lub podobne wątpliwości? Zapraszamy do wysłuchania drugiego odcinka, gdzie tłumaczymy dlaczego wizyta u psychologa jest oznaką odwagi!
3 Folgen
Kommentare
0Sei die erste Person, die kommentiert
Melde dich jetzt an und werde Teil der Pełni Życia-Community!