Pojetyczny Inwestor

#17 O PRACY AGENTA NIERUCHOMOŚCI - WYWIAD Z PRAKTYKIEM

1 h 37 min · 24. Juni 2020
Episode #17 O PRACY AGENTA NIERUCHOMOŚCI - WYWIAD Z PRAKTYKIEM Cover

Beschreibung

Tym razem moim gościem na zaproszenie Koła Naukowego "Grunt" przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie będzie Natalia Adamek-Drabik- właścicielka biura nieruchomości Natalia posiada wiedzę merytoryczną podpartą 10-letnim doświadczeniem w branży nieruchomości. Z wykształcenia jest ekonomistką, ale to w świecie nieruchomości spełnia swoje marzenia. Aktualnie zajmuje się głównie sprzedażą domów i działek na terenie powiatów suskiego i wadowickiego, a także w okolicach Krakowa. Natalia podzieli się swoją wiedzą na temat pracy agenta nieruchomości. Opowie również o prowadzeniu własnej firmy i zdobywaniu doświadczenia.

Kommentare

0

Sei die erste Person, die kommentiert

Melde dich jetzt an und werde Teil der Pojetyczny Inwestor-Community!

Loslegen

2 Monate für 1 €

Dann 4,99 € / Monat · Jederzeit kündbar.

  • Podcasts nur bei Podimo
  • 20 Stunden Hörbücher / Monat
  • Alle kostenlosen Podcasts

Alle Folgen

17 Folgen

Episode #16 SPRAWDZONE SPOSOBY ZARABIANIA BEZ WKŁADU WŁASNEGO - WYWIAD Z MARIUSZEM STĘŻAŁYM Cover

#16 SPRAWDZONE SPOSOBY ZARABIANIA BEZ WKŁADU WŁASNEGO - WYWIAD Z MARIUSZEM STĘŻAŁYM

Jest to drugie z serii spotkań zorganizowanych przez Koło Naukowe "GRUNT" przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Tym razem naszym gościem jestMariusz Stężały. Mariusz, to specjalista od warsztatów i spotkań networkingowych w fimie Albrecht International. Prelegent stale aktualizuje swoją wiedzę z zakresu prawa budowlanego, flipów, kwater pracowniczych, tworzenia gotowców inwestycyjnych i ich zarządzaniem oraz z powodzeniem prowadzi na ten temat różnego rodzaju warsztaty. Prywatnie inwestuje w nieruchomości we Wrocławiu i Wielkiej Brytanii. Z tego odcinka dowiesz się, jakie są sposoby zarabiania na nieruchomościach bez wkładu własnego. Serdecznie zapraszam 😊

10. Juni 20202 h 3 min
Episode #14 KRYZYS 2020 CZYLI INWESTYCYJNE ALTERNATYWY DLA RYNKU NIERUCHOMOŚCI Cover

#14 KRYZYS 2020 CZYLI INWESTYCYJNE ALTERNATYWY DLA RYNKU NIERUCHOMOŚCI

Prawdziwa wisienka dla inwestorów 🍒. Zapraszam serdecznie na Facebook LIVE z Bartoszem Jezierskim. Inwestor na rynku nieruchomości i na rynku krypto walut. Główny Architekt MPB (mojplanb.pl). Jest to projekt edukacji finansowej, która ma dwa zasadnicze zadania: 1️⃣ Wywrócić do góry nogami przestarzały system edukacji 2️⃣ Sprawić, aby ludzie się bogacili Bartosz powtarza, że sukces i bogacenie się powinny być celem nr 1. Dlaczego? Bo jedyną drogą do bogactwa jest przysłowiowe stworzenie czegoś z niczego. Nie można się wzbogacić bez tworzenia wartości, a gdy już ją stworzysz, ta w magiczny sposób obdarza każdego człowieka, który znajduje się w jej zasięgu. CZEGO SIĘ DOWIESZ NA LIVE? 1. Czy inwestowanie w perspektywie długoterminowej w krypto waluty może być dobrym sposobem na dywersyfikację portfela. 2. Jakie są słabe strony krypto walut, a co za tym idzie ryzyka w ulokowaniu swoich oszczędności w tej walucie. 3. Czym jest halving bitcoina i co on oznacza dla posiadaczy krypto walut oraz dla osób, które chcą zainwestować dzisiaj. 4. Czym jest REMNIBI i jaki potencjał w nim drzemie.

14. Mai 202059 min